Urgan Büyüsü

Urgan Büyüsü

Büyülerin gücü çok büyüktür ve genel olarak doğa üstü güçlerin yardımı ile uygulanırlar. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişiler üzerine etki ederler.  Bu büyü yöntemini uyguladığınızda amacınız ne olursa olsun kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için genelde inanlar bu yöntemi sevdikleri insanın duygularını değiştirip kendilerine aşık etmek için kullanmaktadırlar. Bu yüzden büyü yöntemi geçmişten günümüze kadar çok fazla tercih edilmektedir. Bu tarz büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Urgan büyüsü de güçlü aşk büyülerinden biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra karşınızdaki kişi size kalpten bağlanacaktır ve tüm duyguları anında değişecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile kısa zamanda birlikte olabilirsiniz.  Urgan büyüsü yapımı oldukça zor bir büyü yöntemidir. Bu yüzden bu büyünün yapımını kişiler kendileri üstlenmemelidirler. Aksi taktirde büyünün olumsuz gücü sizin üzeriniz geçer ve artık sizde büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır.

Urgan Büyüsü Yapımı

Urgan büyüsü yapımı için medyum doğa üstü güçlerin yardımını alır. Bir urgan üzerini büyülü sözcükler okunur ve bu urgan bir duyun içerisine batırılıp çıkarılır. Daha sonra doğa üstü güçler de büyünün daha etkili olması için yardım ederler. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu urganın kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkili olmaya başlayacaktır. Urgan büyüsü etkisi ile kişi artık sadece sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de sürekli olarak sizinle vakit geçirmek isteyecek ve sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayarak birlikte mutlu olabilirsiniz. Bu büyü yöntemini uygulamaya başladığınız anda doğa üstü güçlerde kişiye sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Bu vesveseler doğrultusunda kişi artık tamamen size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Sadece büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyülerin tesir süreleri bitiğinde artık kişiler tamamen büyünün etkisi altından çıkarlar ve tamamen kendi iradeleri ile hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de  kişi artık kendi iradesi ile hareket edeceği için sizi terk edecektir.

Urgan Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Urgan büyüsü yapımı zor büyülerden biridir. Bu sebeple tesir süresi de uzun sürmektedir. Büyünün gücü tesir süresini de etkiler. Büyünün gücü çok büyük olduğu içi tesir süresi de uzun sürecektir. Fakat hiçbir büyü etkisi sürekli olarak kişi üzerinde kalmaz. Mutlaka belli bir süre sonra büyülerin tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bittiğinde kişi normal hayatına geri dönecek ve sizi terk edecektir. Böyle bir durum yaşamamak için kişinin hareketlerini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Kişi size karşı farklı davranmaya başladığında artık büyünün gücü bitecek demektir. Bu yüzden büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Urgan büyüsü yeniletilmesi için mutlaka medyuma gideceksinizdir. Medyum büyü işlemini en başından itibaren tekrar uygulayacaktır. Bu şekilde büyünün gücü gene aynı şekilde kişiler üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü ile kişi gene size aşık olacaktır. Büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde kişi büyü etkisinden kurtulduğunda olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden de önlem alarak kendini korumaya alacaktır. Büyünün mutlaka etkisi bitmeden önce yeniletilmesine önem veremlisiniz.

Urgan Büyüsü Nasıl Bozulur?

Urgan büyüsü güçlü büyülerden biri olduğu için bu büyünün bozulması için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün bütün gücü sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden de mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde kendinizi büyünün gücünden koruyacaksınızdır. Urgan büyüsü bozulması için gene medyum doğa üstü güçlerden yardım almalıdır. Bu güçler sayesinde kişinin üzerindeki büyü ortadan kalkacaktır. Urgan üzerindeki büyünün etkisi geçsin diye tekrar büyülü ip su içine sokularak büyü tersten okunur. Bu şekilde doğa üstü güçlerin de yardımı ile büyü bozulmuş olacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi normal bir şekilde davranmaya başlar. Büyünün etkisinden çıktığında sizi sevmediğini anlayacağı için hemen sizden ayrılacaktır. Ayrıca kişi büyü ile ilgili de herhangi bir şey hatırlamaz. Hayatına kaldığı yerden aynı şekilde devam edecektir. Bu şekilde urgan büyüsünün etkilerinin kişi üzerinden kalkmasını sağlayabilirsiniz. Kısa zamanda her şey gene eskisi gibi olacaktır.

Dinimizde Urgan Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyünün çok büyük günah olduğundan ve insanların bu yöntemi kullanmamaları gerektiğinden bahsedilmiştir. Bu yüzden büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yolları tercih ederek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Büyü gibi bir yöntem yerine normal şartlar altında sevdiğiniz kişiyi etkilediğinizde kişi gerçekten sizi sevecektir. Büyü de ise sadece kişi büyü etkisinde olduğu için sizi sever. Bu yüzden mutlaka büyünün yerine gerçekten kişinin sizi sevmesi için doğal yolları tercih etmelisiniz. Urgan büyüsü kullandığınızda kişinin kaderini istemediği şekilde değiştireceğiniz için de çok büyük günaha gireceksinizdir. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Bizler sizlere büyü yöntemini asla tavsiye etmiyoruz. Büyü ile mutlaka sizde zarar göreceksinizdir. Bu yüzden büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Biz de büyü yöntemini hiçbir amaçla kullanmayı tercih etmiyoruz.

Urgan Büyüsü Tehlikeleri              

Urgan büyüsü gücü kadar tehlikeli bir büyü yöntemidir. Özellikle büyü yöntemleri uygulanırken daha güçlü olması için doğa üstü varlıklar kullanıldığı için büyüden uzak durmalısınız. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı ve onların enerjilerini çekmeyi severler. Size musallat olarak sizin enerjinizden beslemeye çalışabilirler. Bu yüzden büyü yönteminden kesinlikle uzak durmayı tercih etmelisiniz. Aksi taktirde bu varlıklar ile uğraşacaksınızdır. Ayrıca bu varlıklar size musallat olduklarında güçlerinden kurtulmanız da oldukça zordur. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Urgan büyüsü kullandığınızda amacınıza ulaşsanız bile belli bir zaman geçtikten sonra bu büyünün etkileri mutlaka sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden bu büyü yöntemini de kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyünün etkisi altına girdiğiniz de artık sizde hiçbir şekilde iradenizi kullanamaz hale geleceksinizdir. Bu yüzden artık kendi hayatınız ile ilgili kararları kendiniz veremezsiniz. Artık sizin hayatınız da olumsuz yönde ilerlemeye başlayacaktır.

Urgan Büyüsünden Korunmak İçin Ne Yapmalı?

Urgan büyüsü güçlü bir büyü olduğu için bu büyü yönteminden korunmak için büyüyü yaptırmadan önce mutlaka önlem almalısınız. Ancak bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaksınızdır. Büyünün olumsuz etkilerinden korunmak için medyuma gitmeli ve bir koruma muskası yaptırmalısınız. Ancak sizi bu koruma muskası büyünün etkilerinden kurtaracaktır. Bunun için bu koruma muskasını sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyüyü üzerinizden çıkarttığınız anda urgan büyüsü etkileri gene sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka büyülü koruma muskasını üzerinizde taşımalısınız. Ancak bu şekilde kendinizi korumuş olursunuz. Bu muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesine önem vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir