Sevgilileri Ayırmak İçin Ne Yapmalı

Soğutma Büyüsü

Kızımın sevdiği bir çocuk vardı fakat ben onların bir arada olmalarını kesinlikle onaylamıyordum. Bir an önce ayrılmalarını istiyordum. Ben de ayrılmaları için elimden geleni yaptım kızımla konuştum ama hiçbir şekilde kızım erkek arkadaşından vazgeçmedi. Ben de sevgilileri ayırmak için ne yapmalı diye düşündüm ve medyuma giderek ayırma celbi yaptırmaya karar verdim. Bu ayırma celbini yaptırdıktan bir süre sonra kızım kendisi gelerek bana anne sen haklıymışsın dedi ve erkek arkadaşından ayrıldığını söyledi. Benim yapamadığımı celb yaptı. Şimdi kızım gerçekten istediğim biri ile birlikte. İyi ki de bu celbi yaptırmışım. Yoksa kızım gene o çocukla birlikte olmaya devam edecekti.

Soğutma Büyüsü Yaparak Sevgilileri Ayırmak

Soğutma büyüsü yaptırarak çiftlerin kısa zaman içerisinde ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Fakat gene de kesin bir sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Büyü etkili bir yöntem olsa bile etki süresi ve etki etme durumu kişiye göre farklılık gösterir. Kişinin iradesi çok zayıf ise büyü anında kişiyi kontrolü altına alır. Fakat kişinin iradesi çok güçlü ise hiçbir şekilde büyü kişiyi etkisi altına alamaz. Soğutma büyüsü pek çok farklı yol ile gerçekleştirilebilir. Fakat genel olarak en etkili yöntem büyünün yedirilerek yapılmasıdır. Bunun için genelde kolayca kişiye yedirilebilecek bir gıda üzerine büyü yapılır. Tarhana, biber, baharat gibi gıdalar kullanılabilir. İşlem için medyuma gittiğiniz de tarhana üzerine medyum soğutma büyüsünü ve büyü yapılacak olan kişinin ismini okur. Bu şekilde kişinin bu tarhanayı içmesi gerekmektedir. Kişi tarhanayı içtikten sonra büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu sevgilileri ayırmak için ne yapmalı diyen kişiler soğutma büyüsünü yedirerek uygulatabilirler. Tabi muska ya da eşya üzerine de soğutma büyüsünü uygulatabilirsiniz. Bu şekilde de işlemden sonuç alırsınız fakat en etkili yöntem yedirilerek yapılan yöntemdir. Yedirilerek yapılan büyü çok daha etkili ve kısa zaman içerisinde etkisini gösterir. Kişi bu büyüyü yedikten sonra kısa zaman sonra sevdiği kişiye karşı farklı davranmaya başlar. Adeta artık ondan nefret edecek hale gelir ve sürekli olarak sevdiği kişi ile kavgalar edecektir. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde artık sevdiği kişiden ayrılmak isteyecektir. Bu şekilde birbirini seven kişilerin birbirlerinden soğumasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Soğutma büyüsü gücü büyük bir büyüdür ve ayrılık için çok sık tercih edilir.

Soğutma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi Nedir?

Soğutma büyüsü tesiri etkili bir büyüdür. Bu yüzden etkileri uzun süreli olarak kişi üzerinde görülür. Kişi soğutma büyüsü etkisi altında olduğu sürece sevdiği kişiden nefret eder ve bir daha onunla birlikte olmak istemeyecektir. Fakat büyünün etkisi geçtiğinde bu kez artık hiçbir şekilde kişi büyünün etkisi altında olmayacağı için normal bir şekilde hareket edecek ve tekrar sevdiği kişi ile birlikte olmak isteyecektir. Büyünün devamlılığını sağlamak için ve tesirinin sürmesi için mutlaka tesir süresini kontrol etmelisiniz ve bu süre sona ermeden, kişi büyünün etkisi altından çıkmadan önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Genelde kişiler büyünün tesir süresini kendileri yenileyebileceklerini düşünürler fakat büyünün gücü büyük olduğu için dikkat etmelisiniz ve kendiniz değil medyuma giderek işlemlerin yapılmasını sağlamalısınız. Tesir süresinin yeniletilmesi için medyuma gittiğiniz de işlem tekrar edilir. Kişi de tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkisi sürer. Sevgilileri ayırmak için ne yapmalı denildiğinde bu şekilde büyünün etkilerine dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamazsınız.

Soğutma Büyüsü Yaptırmak Dinimizce Haram mıdır?

Soğutma büyüsü hem çiftleri ayırmak için yapılan bir büyü olduğu için günahtır, hem de dinimize göre tüm büyü yöntemlerini kullanmak günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka normal yollar ile amacınıza ulaşamaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka olumsuz sonuçlar ile de karşı karşıya kalırsınız. Büyü yöntemini sizlere hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz ve biz de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Dinimizde büyü haram kılınmıştır. Bizler bu sebeple de büyüden uzak duruyoruz. Aynı zamanda başkalarının mutluluğunu önlemeye çalışmak da çok büyük günahtır. Bu yüzden de hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Soğutma Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Soğutma büyüsü güçlü bir büyüdür ve bu gücünü de şeytani varlıklardan alır. Bu yüzden bu varlıklar kullanılarak büyü yapıldığı için büyü tehlikeli olabilir. Büyünün tehlikelerinden mutlaka kendinizi korumanız gerekmektedir. Bunun için de büyü yöntemini uygulatmadan önce kendinizi korumak için bir koruma tılsımı yaptırabilirsiniz. Büyü süresi boyunca bu tılsımı üzerinizde taşırsanız büyünün etkilerinden kendinizi korumuş olursunuz. Tılsım yaptırmak için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Büyüyü yaptıracağınız medyuma giderek büyüden hemen önce bir tılsım yaptırarak kendinizi koruyabilirsiniz. Büyüler şeytani güçlerin etkisi ile yapıldığı için bu varlıklar sizin ya da karşı tarafın gücünü kullanabilirler ya da size musallat olarak sizinle uğraşmaya başlayabilirler. Bu da sizin hayatınızı olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu şekilde bir koruma yaptırarak kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü bozulması için medyuma gitmelisiniz. Medyum dualar okuyarak büyünün bozulmasını sağlar. Büyü çok güçlü bir etki ile yapıldı ise büyünün bozulması için şeytani güçlerden de yardım alınır. Bu yüzden siz büyü işlemini bozamazsınız. Ayrıca büyü bozmak oldukça tehlikelidir de. Bu yüzden siz büyü bozma işlemi için herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Medyuma gittiğiniz de soğutma büyüsü bozulduktan sonra yedirilerek yapılan bu büyüden kişinin tamamen kurtulması için üç kez kusması gerekmektedir. Medyum kişiye bir dua verir. Aynı zamanda okunmuş bir su da verilir. Bu suyu içerek duayı okumalısınız ve daha sonra kusarak içinizden büyünün etkilerini atmış olursunuz. Büyü bozulduktan sonra artık kişi kısa zaman içerisinde normal hareket etmeye başlar ve normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkileri geçer ve kişi tamamen normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu Sevgilileri ayırmak için ne yapmalı denildiğinde yedirilerek yapılan soğutma büyüsünden kurtulmak isterseniz eğer bozulması bu şekilde uygulanmaktadır.

Soğutma Celbi Nasıl Yapılır?

Soğutma celbinin uygulanması için gene medyumdan ya da tecrübeli bir hocadan yardım almalısınız. Dualar okunarak çok eski zamanlardan veri uygulana celb yönteminin bir tehlikesi ya da günahı yoktur. Bu yüzden de daha fazla kullanılır. Fakat bir dezavantajı da vardır. Celb işlemi uygulandıktan sonra uzun bir süre beklemeniz gerekir. İşlemin uygulanması da oldukça uzundur. Kimi zaman aylarca işlemin etki etmesi için beklemeniz gerekebilir. Sevgilileri ayırmak için ne yapmalı denildiğinde bu şekilde celb işlemini kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb işlemi geç etki etse de etkileri sonuç verdikten sonra ömür boyunca bu etkiler kişiler üzerinde görülecektir. Celb kesin bir sonuç verecek diye de bir şey yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir