Erkek Arkadaşım Benden Soğusun

Soğutma Büyüsü

Gençler günümüzde sevmedikleri kişiler ile birliktelik yaşamaktadır. Ne yazık ki bu ilişkiler çok uzun soluklu olmamaktadır. Bunun sebebi ise özellikler gençlerin bir anlık heves ile başladıkları ilişkilerden çabuk sıkılmalarından kaynaklıdır. Günümüzde birçok kişi internet ortamında tanışıp birbirlerini dahi daha görmeden sevgili olabilmektedir. Erkek arkadaşım benden soğusun veya erkek arkadaşımdan ayrılmak istiyorum gibi cümleler duymaktayız. Bunların sebepleri genel olarak birbirlerini tanımamalarından kaynaklamaktadır. Birebirlerini tanıdıklarını sana çifteler en ufak bir sorunda dahi sınıfta kalıp ilişkilerini sonlandırmaktadırlar. Gençler arasında bu ayrılıklar daha fazla olmaktadır. Gençlerin en büyük sorunu ise arkadaşlık kuramadıkları için karşılarına çıkan her kız ve her erkekten hoşlandıklarını sanmalarıdır. Hatta bazı gençlerin âşık olduğunu sandıkları dahi bilinmektedir. N e kadar sevdiklerini dahi sansalar karşı taraf için asla bir fedakârlık yapamazlar. Karşı tarafın en ufak bir sorununda dahi ilişki sonlandırdılar. Kimi gençlerin ise arkadaş ortamlarında dışlanmamak için sevgili yaptığı bilinmektedir. Bu durum ne kadar üzücü de olsa bazı gençler iddia üzerine yalan ilişkiler dahi kurmaktadır. Daha sonra karşı tarafın ne kadar sevdiğini veya ne hissettiklerini umursamadan acımasız bir şekilde ilişiklerini bitirdikleri bilinmektedir. Bu durumu sadece erkeler değil günümüzde kızlarında yaptığı bilinmektedir. Eski günlerdeki aşklara özenip her kızda güzellik arayan veya her erkekte para arayan kızlarımız ne yazık ki hala vardır. Bu durum ne kadar acı olsa dahi ülkemizde her bölgede görülmektedir. Gençlerin özellikle lise çağında sadece iyi vakit geçirmek için karşı tarafa ilgi duyar gibi yaptıkları bilinmektedir. Bu durumdan sıkılan gençler daha sonra ayrılmak isterler fakat karşı tarafın kalbini kırmak istemeyen kişiler ise büyü gibi yollara başvurmaktadırlar. Ne kadar yaşları küçük olursa olsun bu konu hakkında bilgi sahibi olan birçok gencimiz bulunmaktadır. Erkek veya kız arkadaşınızın kalbini kırmadan ondan ayrılmak ve sevgilinizin sizden soğumasını istiyorsanız kesinlikle büyü gibi işlere bulaşmayınız. Büyü yapmak kesinlikle günahtır. Bunun yerine farklı yollar izleyebilirsiniz, erkek arkadaşınıza veya kız arkadaşınıza olan davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Fazla geçmeden karşı taraf bir sorun olduğunu anlayacak ve size bunu soracaktır. Açık açık konuşmanızda fayda vardır. Eğer bu durum dahi bir işe yaramamış ise büyü veya celb yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yapımı için öncelikle yardım almanız gerekmektedir, soğutma büyüsü kişilerin kendileri tek başlarına yapabilecekleri bir büyü çeşidi değildir. Bu konu hakkında bilgili, daha önceden soğutma büyü yapmış bilgili kişilerden veya alanında uzman medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Ülkemizde ne yazık ki hala büyü yapan veya bu işlerle uğraşan kişiler hala mevcuttur. Büyü yapmak dinimizce ne kadar yasaklanmış olsa dahi bu durumu bile bile günaha giren kişiler çoğunluktadır. Büyü taptırmak aynı zamanda maaliyeti yüksek bir iştir. Maliyeti yüksek olmasının sebebi ise kesinlikle kişilerin kendi başlarına soğutma büyüsü yapamıyor olmasıdır. Soğutma büyüsü yaptırdığınız takdirde erkek arkadaşım benden soğusun diye bir derdiniz kalmayacaktır. Bu durum anında tesir gösterecektir. Yardım alarak yaptırdığınız soğutma büyüsünde dahi tehlikeli durumlar vardır. Erke arkadaşınız ve sizin için kesinlikle tehlikeli bir yoldur. Soğutma büyüsü yaptırmadan önce kesinlikle iyice düşünmeniz ve ona göre karar vermeniz gerekmektedir. Bunun sebebi ise soğutma büyüsü işleminin zor bir işlem olmasıdır. Zor bir işlem olması ile birlikte bu işlemden kimsenin haberi olmaması gerekmektedir. Özellikle erkek arkadaşınızın bu durumdan haberi olursa yapılan soğutma büyüsü asla bir işe yaramaz tesirini hemen kaybeder. Böyle bir durumda erkek arkadaşınızın kalbini kırmış olursunuz. Bu durumu istemediğiniz için büyü yaptırmış iken her şey tersine döner. Bazı kişiler ise yanlış ilişki yaşadıklarının farkına varıp bu soğutma büyüsü işlemini yaptırmaya karar verirler. Erkek arkadaşlarının davranışlarını sevmeyen kişilerinde yaptırdıkları bilinmektedir. Erkek arkadaşınız size sert bir davranış içerisindeyse de işe yarayan soğutma büyüsü, yapıldığı takdirde erkek arkadaşınızın size olan davranışları daha sert olacak ve sizi görmek istemeyecektir. Bu duruma hazırlıklı olmanızda fayda vardır. Erkek arkadaşınızın size olan sevgisi anında azalacak ve yaptığınız her şeyden tiksinecek bir hale gelecektir. Bu durum uzun sürmeyecektir. Soğutma büyüsü her zaman kesin olarak sonuç vermez. Bazı zamanlarda tutmaz. Bu zamanlar ise yapımında yanlışlık yapıldığı zamanlardır. Yanlış yapıldığı zaman tutmayan soğutma büyüsü aynı zaman da ortaya tehlikeli durumlarda çıkartabilir. Bu durumlar ise erkek arkadaşınızın size olan davranışları kesin olarak değişir ve karşınızdaki kişiyi tanıyamaz hale gelmenizdir. Hayatı hem size hem de kendine zehir eder. Aynı zamanda da ortak arkadaşlarınızda bu durumdan etkilenir. Bunun sebebi ise kesinlikle erkek arkadaşınızın sizden nasıl soğuduğu anlatması olacaktır. Bu sayede ortak arkadaşlarınızda, erkek arkadaşınıza yaptırmış olduğunuz soğutma büyüsünden etkilenirler ve size soğuk davranabilirler. Bu durum sadece bazen ortaya çıkmaktadır. O yüzden kesinlikle soğutma büyüsü yaptırmanızı önermiyoruz. Hem arkadaşlarınızı hem de cebinizi kötü bir yönden etkiyecektir.

Soğutma Celbi Nasıl Yapılır?

Eğer sizde erkek arkadaşınız ile olan ilişkinizin sonlanmasını istiyorsanız kesin olarak yazımızı okumalısınız. Soğutma celbi öncelikle günah değildir. Bunun sebebi ise büyü olmadığı içindir. Alanında uzman medyumların dediklerine göre büyü ile soğutma celbinin karıştırılmaması gerekmedir. Soğutma celbi için ne yazık ki yardım almanız gerekmektedir. Bu işlem için alanında uzman medyumlardan veya daha önceden soğutma celbi yapmış kişilerden yardım alabilirsiniz. Yardım alınarak yapılan soğutma celbinin bu güne kadar hep kesin sonuç verdiği bilinmektedir. Genel olarak soğutma celbini kişilerin erkek arkadaşım benden soğusun kız arkadaşım benden soğusun diyen kişilerin yaptırdığı bilinmektedir. Bu soğutma celbini bazen evli kişilerin dahi yaptırdıkları bilinmektedir. Bu durum ne kadar tehlikesiz olsa da ne yazık ki soğutma celbinin bozulması neredeyse imkânsızdır. Soğutma celbi başta olmak üzere diğer celplerin bozulmasının bir yolu yoktur. Bunun sebep ise celblerin aynı zamanda koruyucu oldukları bilinir, bununla birlikte koruyucu celbler asla bozulamazlar. Soğutma celbi yaptırdığınız kişi ile ilerde bir daha denemeye karar verseniz dahi karşı taraftan olumsuz bir cevap alacaksınız. Bunun olmaması için kesinlikle soğutma celbi yaptırmadan önce iyice düşünmeniz ve karşınızdaki insanı istemediğinizden emin olmanız gerekmektedir. Emin olduktan sonra içiniz rahat bir şekilde soğutma celbi işlemini yapabilirsiniz. Soğutma celbi yaptırdığınız zaman ne siz nede karşı taraf herhangi bir zarar görmez. Bu işlem ne yazık ki biraz uzun sürmektedir. Büyülere göre daha geç etkisini gösteren soğutma celbi kesin sonuç verir. Erkek arkadaşınız zaman içerisinde birbirinize uyumlu olmadığınız anlayacak ve kalbiniz dahi kırmadan sizden ayrılmak ilişkinizi bitirmek isteyecektir. Fakat soğutma celbinin en önemli kısmı ise bu işlemden kimsenin haberinin olmamasıdır. Eğer erkek arkadaşınız bu işlemden haberdar olursa bu işlem ne yazık ki herhangi bir etki göstermez. Bu surumda kalbinin kırılmamasını istediğiniz erkek arkadaşınızın kalbi kırılabilir. Kesinlikle dikkatli olmanız gerekmektedir. Soğutma celbi çok güçlü bir celptir. Bu yüzden erkek arkadaşınızın sizden ayrılmaması söz konusu dahi olamaz. Sizden soğuyan erkek arkadaşınız kesinlikle hemen yarılmak isteyecektir. Ayrıldıktan sonra kesinlikle arkadaş olarak kalamazsınız. Tamamen hayatınızdan çıkar. Bu durumdan soğutma büyüsünde olduğu gibi ortak arkadaşlarınız etkilenmez. Erkek arkadaşınız sizinle aynı ortama girmek istemez. Bu durumda ortak arkadaşlarınız sizden nefret etmez sadece arada kalırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir