Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü

Şirin Görünme Büyüsü

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana insanlar tarafından sürekli olarak kullanılmıştır. Bu büyü yöntemi pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Bu yöntemi kullanarak insanlar amaçlarına ulaşabilmektedirler. Sizlerde istediğiniz amaca kolaylıkla büyü yöntemi ile ulaşabilirsiniz. Büyüler genel de aşk için kullanılmaktadır. Bu aşk büyülerinden biri de şirinlik büyüsüdür. Kişiler şirinlik büyüsü yaparak karşı cinsin kendisine aşık olmasını sağlayabilmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişide artık sizi sevecektir ve şirinlik büyüsü ile birlikte olacaksınızdır. Bu tarz büyüler kolay aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Yapımları da diğer büyülere göre çok daha kolay ve tesir süreleri de daha kısadır. Fakat bu tarz büyüleri internetten okuduğunuz bilgilere göre kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyü yöntemini uygularken yanlış bir şey yaparsanız büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyünün doğru bir şekilde yapılması sağlanır ve sizde büyüden olumsuz yönde etkilenmeyeceksinizdir.

Şirinlik Büyüsü Yapımı

Şirinlik büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde sizin için bir muska yazılacaktır. Bu muska sizi çok daha dikkat çekici ve şirin çevresi tarafından sevilen birisi olmanızı sağlayacaktır. Bu büyünün yapımı için medyum üç harflilerden yararlanmaktadır. Bu varlıklar büyünün çok daha etkili olmasını sağlayacaklardır. Bu muskayı mutlaka üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerini göreceksinizdir. Muskayı üzerinizden çıkarttığınız anda artık büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Şirinlik büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Bu büyü yapıldıktan sonra artık yıldızınız yükselecek ve çevreniz tarafından fark edilir biri haline dönüşeceksinizdir. Artık karşı cins sizi beğenecek ve çok daha şirin bulacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi şirin bulmaya başlar ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Sevdiğiniz kişi ile bu şekilde birlikte olabilirsiniz. Şirinlik büyüsü kolay bir büyü olduğu için amacınıza ulaşacaksınızdır fakat mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Bu büyünün tesir süresi diğer büyülere göre çok daha az sürmektedir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat ederek zamanı geldiğinde yeniletilmesini sağlamalısınız.

Şirinlik Büyüsü Tesir Süresi

Şirinlik büyüsü gücü çok fazla olan bir büyü olmadığı için tesiri de oldukça kısa sürmektedir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesirinin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Medyuma gittiğinizde tekrar bir muska yazılacaktır. Bu şekilde büyü yeniletilmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra gene kişinin bu muskayı üzerinde taşıması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkileri kişi üzerinde tekrardan görülmeye başlanacaktır. Şirinlik büyüsü tesir süresi sona erer ise eğer kişinin hayatındaki kişi onu terk edecektir. Bu yüzden mutlaka kişinin büyünün tesir süresine önem vermesi ve bu süre bitmeden önce büyünün yeniletilmesini sağlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz. Şirinlik büyüsü bu şekilde ancak yeniletildiği sürece kişiler üzerinde etki etmeye devam edecektir. Büyünün etkisi sürdüğü sürece kişi sizi sevmeye devam eder ve şirin gözükmeye devam edeceksinizdir. Mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yenilenmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyünün tesir süresinin bitmek üzere olduğunu kendi davranışlarınızdan ve görünüşünüzden de rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu şekilde büyünün tesirinin yavaş yavaş geçmeye başladığını anlayarak büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şirinlik büyüsü kolay bir büyü olduğu için kişiler bu büyü yöntemini kendileri bozabileceklerini düşünürler. İnsanlar internetten baktıkları bilgilere göre büyünün bozulabileceğini düşünmektedirler. Fakat büyü ne kadar yapımı ile kolay bir büyü olsa da yapımında üç harfliler kullanıldığı için büyünün bozulması zor ve tehlikelidir.  Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmelisiniz. Bu büyünün bozulması için medyum üç harfliler ile görüşecektir. Ancak bu varlıkların yardımı ile büyü bozulabilecektir. Büyünün bozulması için ayrıca muskanın da açılması gerekmektedir. Medyum muskayı açar ve üzerindeki büyüyü tersten yaparak büyünün etkilerinin azalmasını sağlar. Üç harfliler ancak büyünün etkisinin tam olarak kişi üzerinden kalkmasını sağlayacaktır. Şirinlik büyüsü bu şekilde bozulacaktır. Bu büyü bozulduktan sonra kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve normal bir şekilde hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam edecektir. Kişinin hayatındaki kişi de artık onu şirin bulmayacağı için terk edecektir. Bu şekilde büyü bozulur ve tüm etkileri de ortadan kalkar.

Şirinlik Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemini kullanmaya başladığınızda amacınız ne olursa olsun dinimize göre bu çok büyük günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yerine mutlaka doğal yolları deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Doğal yollarla amacınıza ulaştığınızda günaha girmemiş olacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanarak hayatınıza birini aldığınızda bu kişi sizi gerçekten sevmiyor demektir. Büyü tesir süresi bittiğinde de kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden de doğal yolları denemelisiniz. Böyle yaptığınızda hayatınızdaki kişi de sizi hep sevecek ve gerçekten sevdiği için yanınızda olacaktır. Şirinlik büyüsü yaptığınızda Allah’ın yazdığı kaderi değiştirmeye çalıştığınız için çok büyük günaha gireceksinizdir. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda sizin de işleriniz yolunda gitmeyecektir. Büyü yüzünden hayatınız daha kötü bir şekilde ilerlemeye başlayacaktır. Büyü yapan kişiler dinimize göre mutlaka cezalandırılırlar. Öldükten sonra da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için de büyüden uzak durmalısınız. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli ve büyüden uzak durmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi yerine mutlaka doğal yolları kullanmayı tercih etmelisiniz.

Şirinlik Büyüsü Tehlikeli mi?

Büyü yöntemleri amacınıza ulaşmanıza yardımcı olsa da aslında büyü çok tehlikelidir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyünün tehlikeleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Büyü yöntemi genelde üç harfli varlıkların gücü kullanılarak yapıldığı için kısa zaman içerisinde bu varlıklar size musallat olmaya çalışacaklardır. Bu yüzden böyle bir duruma karşılaşmamak için mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Ayrıca büyünün tek tehlikesi de bu değildir. Belli bir süre sonra büyü sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacak ve sizi içine çekecektir. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız. Aksi taktirde bu sorunlar ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Şirinlik büyüsü etkilerinden korunmak için büyü yöntemini hiç denememelisiniz ya da kendinize bir tılsım hazırlatmalısınız. Bu tılsım sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Bu şekilde büyüden etkilenmemiş olacaksınızdır. Bu koruma tılsımını mutlaka medyum yazmalıdır. Bu tılsımı kişiler sürekli olarak üzerlerinde taşımalılardır. Eğer tılsımı çıkartırsanız kısa zaman içerisinde tılsım bu kez sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden tılsımı sürekli olarak üzerinizde taşımalısınız. Bu şekilde kendinizi büyünün kötü etkilerinden korumayı başarabilirsiniz. Büyü yöntemini bizler kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir