Mutluluk Büyüsü

Mutluluk Büyüsü

Mutlu Etme Büyüsü

Büyü yöntemi genel olarak aşk ve sevgi için çok sık kullanılmaktadır. İnsanlar günlük yaşantılarında mutlu olamadıkları için büyü yöntemini kullanarak sevdikleri kişilere ulaşıp mutlu olmayı denemektedirler. Büyü yönteminin gücü çok büyüktür. Kimin üzerine büyü yapılırsa yapılsın kısa süre içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterir ve amacınıza ulaşacaksınızdır. Kişi büyü etkisi içinde olduğu için artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi büyünün etkisi ile size aşık olacaktır. Büyü ile sevdiğiniz kişiyi etkileyerek onunla mutlu bir birliktelik sağlayabilirsiniz. Fakat mutluluk büyüsü gibi büyüler kara büyüler arasında yer alır. Bu büyüler en tesirli büyülerdir ve güçleri çok büyük olduğu için tehlikeleri de çok büyük olacaktır. Mutluluk büyüsünü yaptırmak için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Siz kendiniz hiçbir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini mutlaka medyuma yaptırmalısınız. Aynı zamanda medyum büyünün yapımı için şeytani güçleri kullanır. Bu varlıklar da insanlara musallat olabilmektedirler. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden büyüden zarar görmemek için medyuma gitmelisiniz.

Mutluluk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mutluluk büyüsü yapılması için medyuma gittiğinizde farklı yöntemler ile büyü uygulanmaktadır. Büyünün en güçlü hali muskaya yazılmasıdır. Medyum şeytani güçlerden yardım alarak bir muska yazar. Bu muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere bulamayacağı şekilde saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Eğer bu büyülü muska açılır ya da kaybolur ise tüm etkisi de kişi üzerinden kaybolacaktır. Bu yüzden büyünün çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye yakın olduğu sürece etkileri de kişi üzerinde görülecektir. Bu mutluluk büyüsüaynı zamanda kişinin özel bir eşyası üzerine de yapılabilmektedir. Bunun için de özel eşya üzerine büyülü sözcükler söylenir ve bu eşyanın tekrar kişinin evinde bir yere geri saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlar. Mutluluk bu şekilde iki farklı yöntem ile uygulanmaktadır.

Mutluluk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Mutluluk büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak gün içerisinde sizi düşünmeye başlar ve sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Kişi artık tamamen sizi düşüneceği için bu düşünceler gittikçe artacağı için kısa sürede kişi size aşık olacaktır. Özellikle büyü yöntemi şeytani güçler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi de tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi kısa zamanda size aşık olacaktır. Bu mutluluk büyüsüyapıldıktan sonra kişi kısa zaman içerisinde size gelerek duygularını açacaktır. Böylece sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Fakat bu büyü süresi boyunca kişi kendi çevresinden soyutlanmaya başlayacaktır. Kişinin tek düşündüğü şey siz olacağınız için artık ailesini ve arkadaşlarını görmek istemeyecektir. Bu yüzden de kişinin çevresindekiler kişideki bu değişikliği fark edeceklerdir fakat hiçbir şekilde kişi üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılmayacaktır.

Mutluluk Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Mutluluk büyüsü tesir süresi uzun bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün gücü altına girer. Fakat kişinin devamlı olarak büyü etkisi altında olması için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Çünkü belli bir süre sona kişinin üzerindeki büyü etkisi sona erecektir. Bu yüzden de kişi kısa zaman içerisinde büyünün etkisi altından çıkacak ve sizi sevmediğini fark edeceği için sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Ancak büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri devamlılık kazanacaktır. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü yönteminin zararlarından kurtulamazsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yöntemi yeniletildikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girecektir. Bu mutluluk büyüsütesir süresi bitmeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlayacak ve önlem alacaktır. Büyünün kişi üzerindeki etkisinin bitmek üzere olduğunu kişinin size karşı olan davranışlarından da anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa süre içerisinde büyünün tüm etkileri ortadan kalkacak demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Mutluluk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mutluluk büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için bu büyünün bozulması çok zordur. Özellikle büyülerin yapımında şeytani güçler kullanıldığı için gene büyü bu varlıklar ile bozulmalıdır. Eğer siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkarsanız bu kez size bu varlıklar musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyünün bozulması için şeytani güçlerden yardım alır. Ancak bu güler kişi üzerindeki büyü etkisinin sonsuza dek yok olmasını sağlayacaklardır. Fakat kişi mutluluk büyüsüetkisinden çıktığında hemen kendisine gelmez. Büyünün gücü kişinin enerjisin emdiği için belli bir süre boyunca kişinin mutlaka kendini ve enerjisini toparlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi kendine gelecektir.

Mutluluk Büyüsü Yaptırmak Günahmı?

Büyü yöntemi ile alakalı insanlar sürekli olarak dinimizce uyarılmışlardır. Fakat insanlar halen büyü yöntemini kullanmaya devam etmektedirler. Dinimize göre büyü ve bunun gibi yöntemler ile uğraşan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza  ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Doğal yollar ile kişiyi kendinize aşık ettiğinizde artık kişi sizi gerçekten sevecektir. Bu yüzden de kişi sizi terk etmez ve sürekli olarak yanınızda kalacaktır. Büyü yöntemini uyguladığınızda ise kişi büyünün etkisi altında olduğu için sizi sever. Gerçek duyguları ile sizi sevmediği için de büyünün etkisi biter bitmez kişi sizi terk edecektir. Ayrıca büyü yöntemi Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saymaktır. Yani bu mutluluk büyüsükullanarak insanları etkilediğiniz de Allah’a şirk koşmaktır. Bu yüzden de çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır.  Bizler büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz, bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli ve bu yöntemden uzak durmalısınız.

Mutluluk Büyüsü Tehlikelimi?

Mutluluk büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için tehlikeleri de çok büyüktür. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bu büyü yöntemini kullandığınızda mutlaka belli bir süre sonra büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden kısa süre içerisinde siz de büyünün etkisi altına gireceğiniz için artık tamamen büyü sizi kontrol edecektir. Büyü çok tehlikeli bir yöntemdir. Üç harfliler ile yapıldığı için bu varlıkların musallat olması gibi durumlar ile de karşılaşılabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kendinizi mutlaka büyüden ve etkilerinden korumalısınız. Bunun için medyuma gittiğinizde kendinize bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyünün olumsuz etkilerinden korunacaksınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir