Evlilik İçin Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Büyüsü

Kısmet nasip demektir. Her insan doğduğunda kısmeti açık doğar. Diğer bir değişle her insanın kaderinde yaşayacağı belli olaylar vardır. Ama kaderimizde olan, bir şekilde yaşayacağımız olaylar, çevremizdeki insanların negatif enerjilerden bir türlü gerçekleşmez. Düzgün iş hayatı isteriz olmaz, paramız olsun diye çalışırız hep bir yerden eksiklikler çıkar, ailemizle mutlu olmak isteriz istenmeyen bir şey beceremeyen evlat konumunda oluruz, arkadaş dediğimiz kişi arkamızdan çevirmediği dolap kalmadığını öğreniriz, aşk isteriz bir türlü olmaz her biri için ayrı ayrı yöntemlerle büyüyü çare ediniriz ve kısmetim kapalı diyerek evlilik için kısmet açma büyüsü uygulanır.

Büyü tüm dinlerin yasakladığı ancak çeşitli yerlerde  kişi ve  kişiler tarafından yapılan ,insanların  arzu ve isteklerini yerine getirmek istediğinde kendinde yeterli gücü bulamadığında  yöneldikleri bir yöntemdir.Bunlardan bir taneside evlilik için kısmet açma büyüsüdür.

Evlilik İçin Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Günümüzde en sık yaptırılan büyü arasındadır. Bazı topluluklarda evlilik çok erken yaşta bazıları cehaletten erken evlendirilmekte ve bazı topluluklarda ise bilgin kişiler olduğu zaman doğru zaman doğru şartlarda düşünülüyor ve bu büyüyü yaptıranların genelinde hayatları tamamen şanssızlıklarla dolu olduğu için hayata bir müddet sonra küsen insanlarımızla karşılaşıyoruz çareyi de medyumlarda kısmet açma büyüsünde buluyorlar ve evlilik için kısmet açma büyüsü herkes tarafından yapılan bir uygulama olmadığı için tam tesir etmiyor. Birçok kez yaptırıyorlar ama sadece paralarından oluyorlar. Bu yüzden her ben büyücüyüm diyene inanmamalıyız ki ikna kabiliyetleri ya da yorumlama yeteneği yüksek olan insanlar tarafından kandırılmamaya dikkat etmeliyiz.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu büyü yapılmadan önce kişinin kısmetin neden kapalı olduğu araştırılmalıdır. Bu neden ailesel yada kendinden kaynaklı olabilir kriter farklılığı nedeniyle olabilir. Bunlar araştırılmalı yani insanın kendini biliyor mu bu araştırılmalı, çünkü ne kadar bu büyü yapılsa da yine aynı sonuçlarla karşılaşacağı için bir yere varılamaz. Kısmet açma büyüsü yapılırken internet bilinçsiz bir şekilde bulduğu kişiler olmamalı onlardan ziyade ilim irfan sahibi bir kişi olmalıdır. Bu büyünün yapılışı ise ilk olarak suya bakmaktır. Bilgin kişi tarafından suyun bakımı yapılır. Eğer kısmet kapatma işlemi varsa tepeden tırnağa temizleme işlemi yapılır. Bu temizleme tabi sadece banyo yapmasıyla yeterli olmayacaktır. Medyumun kendine has okumasıyla bu işlem devam eder. Daha sonra belli adımlarla işlem devam eder,  evlilik için kısmet açma büyüsü yapılır. Ancak her yapılan adımda koruma uygulaması yapılarak günlere yayılan bir uygulama elde edilir. Kısmet açma büyüsü ile merakınız varsa ve yapmaçabasındaysanız bulamazsınız. Özellikle internet üzerinden verilen tarifler yanlıştır. Boşuna ümit etmiş olursunuz.

Kısmet Açma Büyüsü Kişide Nasıl Etki Eder?

Kısmet açma büyüsü yapıldığında eğer ki etki gösterdiyse yolunda gitmeyen işleri yoluna gitmeye başlar. Maddi kazanç elde etmeye işinde başarılı olmaya arkadaş ortamında saygınlığı artmaya ve evlilik yönünde tanıştığı ya da tanıdığı kişiyle ciddi adımlar atmaya başlar.

Kısmet Açma Büyüsü ve Duası Arasındaki Fark?

Büyüler dinimizce yasaklanmıştır. Ancak toplumumuzda insanlar kısmetlerin kapandığını ve karşılarına çıkan insanların yaptığı yanlışlar yüzünden aşk hayatına ara veriyorlar ve bir yaştan sonra artık kısmetlerin kapandığını düşünüyorlar. Kısmet açma büyüsüne başvuruyorlar. Bazıları büyü bazıları ise medyumlardan edindiği yöntemi seçiyor dini inancına göre tabi. Bu büyü durumu ise ilim sahibi medyum aracılığıyla yapılır ve tesiri gerçekten çok etki eder. Evlilik için kısmet açma büyüsü yerine ilim sahibi kişilerden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü büyü hem dinimizce yanlış hem de büyüyle kısmet açmak zorla bir şeyi birine yaptırmaya benzer. Zorla güzellik olmaz. Büyü ise bu işlerle uğraşan kişiler tarafından yapılan ve kendilerince düzenledikleri yöntemleri kullanır. Kimi köpeklere et parçası yedirir kimi muska yapar kimi kendisine bir şey yedirir. Amaçlarına ulaşırlar böylelikle. Büyü sizin tercihiniz.

Bu ilim sahibi kişilerin verdiklerini okuyarak inşallah kısmetimiz açılacaktır. Ancak hemen olsun diye beklersek boşa bekleriz. Biraz zaman alacaktır. Her güzel şey sabırdan sonra gelir. Büyü ile çabuk sonuç elde ederiz ama büyü yöntemiyle bir şeyleri elde etmek istediğimiz sonucu verir ama o kişinin bize büyüyle geldiğini düşündüğümüz zaman hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Her ne olursa olsun elimizde olanla yetinmeliyiz ve kıymet bilmeliyiz onların bize hediye olarak geldiğini düşünmeliyiz ne kadar iyi düşünürsek her şey daha güzel olacaktır  yoluna girecektir.Büyü hem maddi ve manevi açısından bizden fazla şey götürecektir.Çevremiz tarafından öğrenildiğinde çözüm yöntemine geçilecek ve sevdiğimiz kişi büyüden kurtulduğu zaman bizden ömür boyu nefret etmesine sebebiyet verebiliriz yaptığımız şeyi artılarıyla eksileriyle düşünerek yol çizmeliyiz aklımız düşündüğümüzde bizi doğru yola götürecektir ki bu sayede daha mutlu olacağız. Saygınlığımız ailemiz tarafından duyulan bize karşı onur arkadaşlarımız tarafından gerçek dost eşimiz tarafından mükemmel eş statüsünde ki yerimiz artacak biz sadece karşımızdaki insanlara değer vermeyi bilelim onlara ne kadar değerli olduklarını gösterirsek onlardaki yerimiz artar. Mutluluk paylaştıkça çoğalır çoğalan her şey ise vardır. Var olan her şeyin kıymetini bilelim, bilelim ki biz de kıymetlenelim.

Bu şekilde büyü yöntemini ya da amacınıza duayı kullanarak ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki duayı okuyarak rahatlıkla amacınıza ulaşacaksınız. Sadece sözcükleri doğru söylemeye çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kişiler kısmetlerini açabilirler.

Kısmet Açma Büyüsünün Etki Süresi

Bu tarz yapılan büyünün ömür boyu tesir etmesi istenir. Bu büyü hemen tesir eder ama uzman kişiler tarafından yapılırsa aksine kendini medyum ilan etmiş ise olumsuz şekilde sonuçlanmaktadır. Kısmet açma büyüsü şu şekilde tesir eder. Kişinin içinde aşk tomurcukları yeşerir. Kendisine uygun eş adayının bulduğunu zanneder, etrafına bakış açısı değişir, yeni kişiler tanışması ya da girişimde bulunma eyleminde gibi birçok faaliyetlerde tesirinin göstergesidir.

Kişi Üzerinde Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyüyü bozmak mümkündür ama fark edilmesi güç olabilir. Evde basit yöntemlerle çözemeyiz. Bu zaman kaybını önlemek amacıyla işin ehli bir medyum ile hemen iletişime geçmektir. Medyum da uyguladığı metotlar ile büyünün etkisini ortadan kaldırır.

Kısmet Açma Büyüsü Yaptıranlardan Kurtulmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Bu tarz yapılan büyülerden kurtulmak için aslında pek fazla bir şey yapamayız. Yapıldığından emin olmak oldukça zordur. Sadece etrafımızda ki insanların bize karşı tutum ve davranışlarından anlarız onlarında bizi çok iyi tanıması gerekmektedir. Tanıyan insanlar sen çok değiştin gibi cümleler kurar ve anlarız. Medyumlarla bilgin hocalarla görüşerek sonuca varırız. Biran önce çözülmesi için elimizden geleni yaparız ve yaptıran kişiyi bulması için çaba gösteririz. Bu sayede yapılan uygulamalar ile bu büyüden kurtuluruz. Kendimizi daha sık korumak bu tarz olaylar ile karşılaşmamak için sürekli hocalara gideriz. Nazar için birçok ilginç şeyler yaparız. Ağaca tülbent bağlama, kurşun döktürme, gece ıslık çalmamaya özen gösterme, akşam kapının önünü süpürmemeye, makarna suyunu lavaboya dökmemeye özen gösteririz. Bu tarz uygulamaları yaparak büyü cin muska gibi inançlardan kurtulmak için elimizden gelen her şeyi yaparız. Korkarız başımıza gelen felaketlerden. Elimizden artık geldiğince daha detaylı olmaya çalışırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir