Kıskançlık Büyüsü

Kıskançlık Büyüsü

Kıskandırma Büyüsü

Büyü yöntemleri pek çok amaç için kullanılabilmektedir. Özellikle insanlar bu yöntemi aşk için çok sık tercih etmektedirler. İnsanlar sevdikleri kişi ile mutlu olmadıklarında sevdikleri insanların istedikleri gibi davranmalarını isterler. Büyü yöntemini kullanarak bunu rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Büyü ile insanların duygularını değiştirebileceğiniz gibi aynı zamanda hareketlerini de rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi tamamen büyünün etkisi ile sizin istediğiniz gibi hareket etmeye başlayacaktır. Kıskançlık büyüsü de genelde sevgililerin birbirlerine uyguladıkları büyü yöntemlerinden biridir. Eşiniz ya da sevdiğiniz kişinin gözü sürekli dışarda ise ve sizi sürekli olarak aldatıyor ise bu büyü yöntemini kullanarak kişinin kalbini ve gözlerini tamamen kendinize bağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin gözü artık sizden bir başkasını göremez hale gelecek ve tamamen size bağlı biri olacaktır.  Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu kıskançlık büyüsü yapımı ile zor olan büyüler arasında yer almaktadır. Bu yüzden bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Asla kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün pek çok zararını göreceksinizdir ve belli bir süre sonra sizde büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Kıskançlık Büyüsü Yapımı

Bu büyü yönteminin uygulanması için kişinin üzerine bir bağlama muskası yazılır. Muskanın yazılma işlemini şeytani güçler gerçekleştirir. Bu yüzden muskayı kesinlikle siz yazmaya kalkmamalısınız. Mutlaka bu işlemi medyum gerçekleştirmelidir. Aksi taktirde bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durum yaşamamak için medyuma gitmelisiniz. Medyum muskayı yazdıktan sonra bu muska kişinin yastığının içine konmalıdır. Böylece kişi büyünün etkisi altına girmeye başlayacaktır. Kıskançlık büyüsü  bu şekilde tamamlandıktan sonra sonuçlarını almaya başlayacaksınızdır. Kişi artık iradesini kullanamayacak ve kendi duyguları ile hareket edemez hale gelecektir. Tamamen büyü nasıl isterse kişi o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde siz nasıl isterseniz öyle bir eş ya da sevgili olacaktır. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünür, sizin yanınızdan ayrılmak istemez. Kişinin gözü yalnızca sizi görecek ve yanında bir başkasını istemeyecektir. Artık kişinin karşı cinse karşı herhangi bir duygusu kalmaz. Tamamen size sadık biri haline dönüşecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin kısa süre içerisinde büyünün etkisi ile size sadık biri olmasını sağlayabilirsiniz. Kıskançlık büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlı bir hale getirmiş olacaksınızdır.

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi

Büyülerin tesir süreleri kişiler üzerinde devam ettiği sürece kişi yanınızda olacaktır. Büyünün tesir süresi bu yüzden çok önemlidir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacak ve normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Bu yüzden de artık kişi kendi duyguları ile hareket edeceği için sizi aldatmaya devam edecektir. Bu şekilde büyünün mutlaka tesir süresine önem vermelisiniz ve bu süre sona erip kişi büyünün etkisi altından çıkmadan önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Kıskançlık büyüsü yeniletilme işlemleri için mutlaka gene medyuma gitmelisiniz. Kesinlikle siz kendi başınıza büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi sarmaya başlayacaktır.  Bu yüzden mutlaka büyü yöntemini medyum yenilemelidir. Medyum büyüyü yeniledikten sonra gene kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar ve sizin yanınızda olacaktır. Büyü tesir süresi oldukça önemlidir. Eğer kişi gene normal hareketlerine geri dönmeye başladı ise büyünün tesir süresi sona erecek ve hemen yeniletilmesi gerekiyor demektedir. Bu şekilde kişinin davranışlarını göz önünde bulundurarak büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı etki ile kişiyi tesiri altına alacağı için herhangi bir şekilde sorun yaşamayacaksınızdır. Sadece büyünün tesir süresinin bitmeden önce yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına vararak büyü için önlem alabilir. Bu yüzden büyünün zamanında yeniletilmesine önem vermelisiniz.

Kıskançlık Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Büyülerin yapılması da bozulması da oldukça zordur. Büyülerin bozulması için çok dikkatli olmanız gerekir. Eğer bir büyüyü siz bozmaya kalkarsanız ve yanlış bir uygulamada bulunursanız bu kez büyünün bütün olumsuzlukları sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka çok dikkatli olmalısınız ve medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Kıskançlık büyüsü bozulması için kişiler medyuma gittiklerinde büyülü muskayı da yanınızda götürmelisiniz. Bu şekilde ancak muska üzerindeki büyü etkisi ortadan kaldırıldığında tüm büyü etkileri de geçmiş olacaktır. Büyünün etkileri geçtiğinde ise kişi kısa süre içerisinde normal hayatına ve duygularına geri dönecek ve buna göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa sürede gene sizi aldatmaya başlayacaktır. Böyle bir durumda kişinin enerjisi düşük olacaktır. Büyü kişinin tüm enerjisini çekeceği için belli bir süre kişinin kendini toparlaması gerekecektir. Daha sonra kişi normal hayatına geri döner ve enerjisini de geri kazanmış olacaktır. Fakat bu büyü bozma işlemini şeytani güçler istememektedir. Bu yüzden bu işlem sırasında size musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka kendinizi korumaya almalısınız.

Kıskançlık Büyüsü Koruma

Büyü ve büyünün etkilerinden kendinizi korumak için medyuma büyüyü yaptırmadan önce mutlaka kendinize bir koruma büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma büyüsü sizi büyüden gelebilecek tüm zararlardan koruyacaktır. Bu şekilde büyüden zarar görmeden etkilerini görebileceksinizdir. Sadece bu koruma büyüsünü büyü süresi boyunca üzerinizde taşımaya çok dikkat etmelisiniz. Ancak bu şekilde büyü gücünü üzerinizde hissetmeyeceksinizdir. Büyü üzerinizden çıktığı anda hiçbir şekilde sizi korumayacaktır. Bu yüzden büyüyü çok iyi bir şekilde muhafaza etmeye çok dikkat etmelisiniz. Ancak bu şekilde ana büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Aksi taktirde Kıskançlık büyüsü sizi de sarmaya başlayacak ve bu kez siz de kontrolünüzü kaybederek tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durumun yaşanmaması için çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Büyü yöntemini kullanan insanlar dinimize göre en büyük günahı işlemiş kabul edilirler. Bu yüzden dinimizce büyü yöntemini kullanmak kesinlikle insanlar için yasaklanmıştır. Bu yöntemi ne olursa olsun asla kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı tercih etmelisiniz. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuzluklarına katlanmak zorunda kalacak ve öldükten sonra da cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Kıskançlık büyüsü gibi bir büyü kullanmak yerine sevdiğiniz kişi ile konuşarak sorunlarınızı halletmeyi denemelisiniz. Bu şekilde doğal yolları denediğiniz de sizin çok daha iyi olacaktır. Fakat büyü yöntemini kullandığınızda mutlaka dinimize göre cezalandırılacaksınızdır. Bizler bu tarz yöntemleri dinimizde yasaklandığı için hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu tarz bir yöntem kullanmak yerine mutlaka istediğinizi elde etmek için partneriniz ile konuşmayı tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir