Kiriş Büyüsü

Kiriş Büyüsü

Kiriş İpi Büyüsü

Büyü yöntemini insanlar kendi çıkarlarını elde edebilmek için kullanmaktadırlar. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zaman içerisinde büyünün etkisi ile amacınız ne ise ulaşacaksınızdır. Bu şekilde büyü yöntemi ile sevdiğiniz kişiye ulaşabilir, sevenlerin ayrılmasına sebep olabilir, kısmetinizi açabilir ya da bereketli bir hayat elde edebilirsiniz. Büyü yöntemi pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Bu yüzden de insanlar tarafından çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edeceksinizdir. Kiriş büyüsü de aşk için kullanılan büyü türlerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınızda artık karşınızdaki kişi tamamen size aşık olacak ve sadece sizinle birlikte olmak isteyecektir. Kiriş büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için yapımı da oldukça zor bir büyüdür. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Hiçbir şekilde kendiniz büyü yöntemini kullanmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Büyü yönteminin etkilerinden korunmak için medyuma gitmeniz şarttır. Kiriş büyüsü gibi bir büyü güçlü bir büyü yöntemi olduğu için mutlaka çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kiriş Büyüsü Yapımı

Kiriş büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir yağ üzerine büyülü sözcükler okur. Daha sonra üç harflilerin yardımı ile bu yağ üzerine büyü yapılır. Bu yağı mutlaka büyü yapılacak olan kişinin evinin kirişlerinden birinin üzerine sürülmesi gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Kişi evde durduğu sürece bu büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kiriş büyüsü gücü büyük olan bir büyü olduğu için mutlaka kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kiriş büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Kişi büyünün etkisi ile artık tamamen farklı biri gibi hareket etmeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak evde bulunduğu süre boyunca sizi düşünmeye başlayacak ve sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Bu şekilde büyü yöntemi ile kişinin size karşı duyguları oluşacaktır. Büyünün etkisi ile kişi size gelerek duygularını açacaktır. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için de bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Bu yüzden bu varlıklarında etkisi ile kişi kısa zamanda size aşık olur. Kişi büyünün etkisi ile artık tamamen sizin yanınızda olacak ve siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacaktır.

Kiriş Büyüsü Tesir Süresi

Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık büyünün etkisi altından çıkacaktır ve normal hayatına devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyü yöntemini kullanırken tesir süresine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi bitmemesi için mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Asla kendiniz büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Kiriş büyüsü gene aynı şekilde yapılarak yeniletilir. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra gene kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Kişi büyü yenilendikten sonra gene büyü etkisi ile davranır ve sizi sevecektir. Eğer büyü yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için büyünün zamanında yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun için de mutlaka kişinin size karşı olan davranışlarını incelemelisiniz. Kişi eğer size karşı olumsuz bir şekilde davranmaya başladı ise büyünün etkisi sona erecek demektir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda mutlaka büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce yenilenmesi çok önemlidir. Aksi taktirde kişi büyü etkisinden çıkar ve üzerinde büyü olduğunu anlayabilir, bu durumda da kişi önlem alacaktır. Bu yüzden tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Bu şekilde kişinin sürekli olarak büyü etkisi altında kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kiriş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kiriş büyüsü bozulması zor olan büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü yönteminin bozulması için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Siz kendi başınıza büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi olumsuz yönde sarmaya başlayacaktır. Ayrıca bu büyü yapımında üç harfli varlıklardan yardım alınır. Bu yüzden de bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyeceklerdir. Bu varlıklar büyü bozma işlemi sırasında size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün bozulma işlemini siz gerçekleştirmemelisiniz. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Kiriş büyüsü bozulması için medyum üç harfliler ile iletişime geçer. Medyum bu şekilde bu varlıkların gücü ile büyünün bozulmasını ve kişi üzerindeki etkilerinin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altından çıktığında artık tamamen normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi anında büyünün etkisinden kurtulamaz. Mutlaka belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi tamamen geçtiğinde kişi artık tamamen normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecek ve sizi de sevmediğini anlayacağı için terk edecektir. Bu şekilde kiriş büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Kiriş Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kiriş büyüsü ve diğer tüm büyülerin kullanımı dinimize göre çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler, aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Mutlaka doğal yolları kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda aynı zamanda pek çok farkı olumsuz durum ile de karşı karşıya kalacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için de mutlaka dikkatli olmalısınız ve büyü yönteminden uzak durmalısınız. Kiriş büyüsü kullanıldığında kişi sizi sevecektir fakat bu sevgi gerçek bir sevgi değildir. Kişi tamamen büyünün etkisi altında olduğu için sizi sevecektir. Bu yüzden doğal yolları tercih etmelisiniz. Kişi doğal yolları kullandığınızda sizi gerçekten sevecektir ve bu yüzden sizi gerçekten sevdiği için yanınızda olacaktır. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca kiriş büyüsü tehlikeli bir büyüdür. Üç harfliler ile birlikte yapılan bir büyü yöntemi olduğu için belli bir süre geçtikten sonra bu büyünün etkileri sizi de sarmaya başlayacak ve üç harfliler sizi de tesirleri altına alacaklardır. Hatta bu varlıklar size musallat olarak hayatınızın değişmesine sebep olabilirler. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka kendinizi koruma altına almalısınız. Bunun için de büyü yaptırılmadan önce medyuma gittiğiniz de kendinize bir koruma muskası yazdırmalısınız. Bu koruma muskası sizi büyünün bütün etkilerinden koruyacaktır. Artık büyünün gücü sizi asla etkileyemez. Bu yüzden de koruma altında olacaksınızdır. Sadece bu koruma büyüsünü sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Büyüyü üzerinizden çıkarttığınız anda artık tamamen büyünün etkisinden çıkacaksınızdır ve hiçbir şekilde bu büyü sizi korumayacaktır. Bu yüzden büyüyü çok iyi bir şekilde muhafaza etmeye çok dikkat etmelisiniz. Ancak bu sayede büyü sizi ana büyünün kötülülerinden koruyacaktır ve siz büyüden hiçbir şekilde etkilenmeyecek hale geleceksiniz, tamamen korunacaksınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir