Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsünün Amacı

İnsanlar yaşamlarında sevdikleri insanın kalbine giremediklerinde büyü gibi yöntemleri tercih ederek onları etkilemeye çalışmaktadırlar. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla karşınızdaki kişinin duyguları ile oynayabilirsiniz ve onu kontrol altına alabilirsiniz. Büyü ile kişilerin düşüncelerini iradelerini kontrol edebilirsiniz. Kişi artık tamamen iradesi dışında hareket etmeye başlayacağı için kısa süre içerisinde mantıklı bir şekilde hareket edemez hale gelecektir. Bu yüzdende bu kişiye istediğiniz her şeyi rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Kaşık büyüsü insanların aşk ve sevgi için kullandıkları büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullandığınızda artık kişi tamamen sizin kontrolünüz altına girecektir. Kaşık büyüsü yapımı zor gücü büyük olan büyü yöntemlerinden biridir. Bu yüzden bu büyünün yapımı sırasında çok dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm kötü gücü sizin üzerinize geçecektir ve siz de iradesiz bir şekilde davranışlarınızı kontrol edemez duruma geleceksinizdir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Medyum büyü yöntemini uyguladığında siz hiçbir şekilde büyü yönteminden etkilenmezsiniz. Bu durum sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kaşık Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kaşık büyüsü gibi güçlü bir büyü tamamen kişilerin kalbini bağlamak için kullanılır. Bu büyü yöntemini kullandığınızda karşınızdaki insan kim olursa olsun kısa süre içerisinde size aşık olacak size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Sizden nefret eden bir kişi bile belli bir süre sonra bu büyünün etkisi ile sizin kontrolünüze girer ve size aşık olacaktır. Kaşık büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bu büyü kişi üzerine uygulandığı andan itibaren kişi size aşık olacaktır. Bu şekilde insanlar günlük hayatlarında ulaşamadıkları insanlara ulaşırlar ve sevdikleri kişiler il birlikte olmaktadırlar. Bu yöntemi uygulayarak kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kaşık büyüsü gibi güçlü bir büyü yapıldıktan birkaç gün sonra etkilerini kişiler üzerinde göstermektedir. Bu büyü yöntemini uyguladığınızda kısa zamanda kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır ve büyü yöntemi sayesinde kişi size aşık olacaktır. Kaşık büyüsü yapıldıktan sonra kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Artık geceleri kişi rüyalarında bile sizi görür hale gelecektir. Bu şekilde büyü yöntemini uyguladığınızda kısa zaman içerisinde kişi sizi sever ve size aşık olur. Kaşık büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için amacınıza ulaşacaksınızdır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde üç harflilerin de yardımı ile gümüş bir kaşık kullanılarak bu kaşık üzerine aşk büyüsü yapılır. Daha sonra büyü tamamlandıktan sonra bu gümüş kaşık ile büyü yapılacak olan kişiye yemek yedirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişiyi sarmaya başlayacaktır. Kişi bu şekilde ancak büyünün etkisi altına girer. Kaşık büyüsüyapıldıktan sonra bu büyülü kaşığı kişiye yakın olması ve büyünün etkisinin daha uzun süreli olarak kişi üzerinde görülmesi için kişinin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkilerini gösterecektir. Özellikle büyü üç harflilerin yardımı ile yapılan bir büyü olduğu için bu varlıklar da büyünün kişi üzerinde etkili olmasını sağlarlar. Kişiye sürekli olarak sizinle alakalı olumlu vesveseler verirler ve bu vesveseler doğrultusunda kişi size çok daha hızlı bir şekilde aşık olacak ve sizinle birlikte olmak isteyecektir.

Kaşık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin güçleri ile kişiler üzerindeki tesir etme süreleri doğru orantılıdır. Bu Kaşık büyüsüçok güçlü bir büyü yöntemi olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini sürdürür. Fakat bir büyünün gücü ve süresi ne kadar uzun olursa olsun bir gün tesiri kişi üzerinde bitecektir. Bu yüzden her büyünün mutlaka tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayarak kişiler üzerindeki etkilerinin devamlılık kazanmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün yeniletilme işlemleri için mutlaka tekrar medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyü gene en başından itibaren yapılmaya başlanır. Büyü bu şekilde tekrar edildikten sonra kişi üzerindeki etkileri yenilenmiş olacaktır. Bu yüzden de kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Kişi gene büyünün etkisi altına gireceği için sizi sevmeye devam edecektir. Kişi eğer büyünün tesiri altından çıkar ise kısa süre içerisinde normal duygularına geri döner ve sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Büyüler yeniletildikleri sürece kişiler üzerindeki etkilerini korumaya devam edeceklerdir.

Kaşık Büyüsünü Bozmak Kolay mıdır?

Kaşık büyüsü bozulması oldukça zor bir büyüdür. Bu büyünün bozulması için kişiler kendileri herhangi bir şekilde bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden siz büyüyü bozmak yerine mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için daha iyi olacaktır. Medyum bu Kaşık büyüsübozulması için öncelikle gümüş kaşık üzerindeki büyüyü çıkartacaktır. Bunun için de büyünün yapımında kullanılan üç harflilerden yardım alınır. Üç harfliler kaşık üzerindeki büyünün etkisiz hale gelmesini sağlarlar. Bu şekilde kişi de büyünün etkisinden çıkmış olacaktır. Kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisinden çıkacağı için normal hayatını yaşamaya devam edecek ve hiçbir şeyden de haberi olmayacaktır. Kişi asla üzerinde büyü olduğunu anlamaz. Normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir.

Kaşık Büyüsü Yaptırmak Günahmı?

Kaşık büyüsü gibi güçlü bir büyünün etkilerini kısa süre içerisinde göreceksinizdir. Fakat büyü yöntemini kullandığınız da en büyük günahı işlemiş olursunuz. Dinimize göre bir Müslümanın Allah’ın yazdığı kaderi değiştirmeye çalışması ona şirk koşması en büyük günahtır. Büyü ile insanların kaderleri değiştiği için de bu yöntemi uyguladığınızda en büyük günahlardan birini işlemiş olacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir sebeple amacınız iyi olsa bile bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka amacınıza doğal yollardan ulaşamaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız taktirde cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bunun yerine sevdiğiniz kişiye açılmayı ve onu gerçekten etkilemeyi denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi gerçekten sevecektir. Bu yüzden de sizi terk etmeyecektir. Kaşık büyüsükullandığınızda büyünün tehlikelerini de göreceksinizdir. Bu büyü üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü türü olduğu için kısa süre içerisinde bu varlıkların gücü sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyüden uzak durmalısınız.

Kaşık Büyüsünün Etkilerinden Nasıl Korunmalı?

Kaşık büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için bu kez büyü yaptıran kişiyi de etkileri saracaktır. Bu etkilerinden korunmak için kendinize bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü sizi kaşık büyüsünün etkilerinden ve üç harflilerin gücünden koruyacaktır. Bu şekilde rahatlıkla büyüden etkilenmeyecek ve zarar görmeyeceksinizdir. Sadece büyüyü üzerinizde taşımaya dikkat etmelisiniz. Eğer büyüyü üzerinizden çıkarır ya da kaybederseniz kısa süre içerisinde büyünün tüm olumsuz özellikleri gene sizi sarmaya başlayacak ve gene siz olumsuz yönde etkilenemeye devam edeceksinizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir