Sevgilim Bana Geri Dönsün

Geri Döndürme Büyüsü

Sevgilimle kısa süre önce ayrılmıştık. Ben onu çok sevdiğim için tekrar onunla konuşmak istedim fakat o beni kafasında bitirdiğini ve bir daha asla görüşmek istemediğini söyledi. Bu durum beni yıktı ve arkadaşımla durumu paylaştım. O da bana bir medyum önerdi. Ona gidip sevgilim bana geri dönsün celbi yaptırdım. Bu celb sayesinde gerçekten o benimle konuşmak istemeyen kişi sanki gitti yerine bana deli divane aşık olan biri çıktı geldi. Bu celb sayesinde gerçekten sevdiğim adam bana geri döndü ve onunla şuan çok mutluyuz. İyi ki arkadaşımın önerisine kulak vermişim yoksa ayrılık acısı çekip onun bana geri dönmesi için bekleyecektim. Ama şimdi çok mutluyuz. Gene eskisi gibi birlikteyiz ve artık sevgilimle kavga bile etmiyoruz. Hepsi bu celb sayesinde oldu.

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü giden sevgilinin geri dönmesi için uygulanan büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullanarak amacınıza kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz. Fakat büyü işlemleri oldukça zordur. Genelde büyülerin çok daha etkili olabilmesi için üç harfliler kullanılır. Bu varlıklar da oldukça tehlikelilerdir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini siz kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Siz büyüyü yapmaya kalktığınız da ise bu varlıkla size musallat olabilirler. Böyle bir durumdan kurtulmanız da oldukça zordur. Size bu varlıkların zarar vermemesi için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Sevgilim bana geri dönsün isteyen kişiler mutlaka büyü için medyuma gitmelilerdir. Geri getirme büyüsünü uygulattığınız da mutlaka sonuç alacaksınızdır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de sevdiğiniz kişiye ait olan bir saç getirmeniz gerekmektedir. Bu saç teli üzerine geri getirme büyüsü yapılır. Saç üzerine büyülü sözcükler söylenerek sürekli olarak düğümler atılır. Bu düğümler kişinin kalbinin tekrar size ait olmasını ve kişinin size bağlanmasını sağlar. Bu şekilde büyü işlemi uygulandıktan kısa bir süre sonra sonuç almaya başlayacaksınızdır. Geri getirme büyüsü uygulandıktan çok kısa bir zaman sonra sonuç veren bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra mutlaka sevdiğiniz kişi size geri dönüş yapacaktır. Sevdiğiniz kişi artık sürekli olarak büyü yüzünden sizi düşünmeye başlar. Artık sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyeceği için mutlaka ya arayacak ya da mesaj atacaktır. Sizden af diler ve sizin yanınızda olmak için kendini size affettirecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte uygulandığı için bu varlıklar kişiye sürekli olarak vesvese verirler. Kişi de tamamen bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır. Bu vesveseler yüzünden kişi size geri döner.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Geri getirme büyüsü gücü büyük olan bir büyüdür.  Bu yüzden uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkileri görülmektedir. Büyünün etkilerinin devam etmesi çok önemlidir. Hiçbir büyünün gücü sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin medyuma gitmesi gerekir. İşlemin uygulanış şeklini görmüş olabilirsiniz fakat bu uygulama gücü siz de yoktur. Bu yüzden yenileme işlemini siz kendiniz yapmaya kalkamamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Sevgilim bana geri dönsün isteyen kişiler bu büyü yöntemini yenilettikleri sürece sevdiği kişi yanında olacaktır. Eğer bu büyü yöntemini yenilemez iseniz bu kez büyünün etkisi biteceği için kısa zamanda kişi normal hayatına geri dönecek ve sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmalısınız ve büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol ettirmelisiniz. Büyünün tesir süresinin bittiğini kişinin size karşı olan değişen davranışlarından zaten anlayacaksınızdır. Kişi size karşı oldukça soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu şekilde büyünün yeniletilmesi gerektiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü ve bunun gibi yöntemlerin kullanılması son derece günahtır. İnsanlar bu konu ile ilgili sürekli olarak dinimizde uyarılmışlardır fakat gene de insanlar günlük hayatlarında baş edemedikleri sorunlarını bu şekilde çözmeyi denemektedirler. Fakat büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. İnsanlar büyü yöntemini kullandıktan sonra hayatları da hiçbir şekilde yolunda gitmeyecektir. Bu yüzden sizlere hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Biz de bu yöntemi kullanmaktan uzak duruyoruz. Bu yöntem yerine sevgilim bana geri dönsün istiyorsanız karşı tarafa duygularınızı net bir şekilde açmayı denemeli ve hatalarınız için af dilemelisiniz. Bu şekilde normal yollar ile amacınıza ulaştığınız da gerçekten çok daha mutlu olacaksınızdır. Aynı zamanda büyü her zaman geçici bir çözümdür. İnsanlar bu yöntemi kullandıklarında mutlaka bir gün tesiri biter. Bu durumda da kişi normal davranışlar sergilemeye başlayacağı için sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka normal yollar ile amacınıza ulaşmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Geri Getirme Celbi

Geri getirme celbi çok kuvvetli bir yöntem değildir ama mutlaka sonuç verir. Bu yöntem uygulandıktan sonra da mutlaka sevdiğiniz kişi size geri dönecektir. Fakat büyü yöntemini kullandığınız da daha hızlı bir şekilde yanıt alırsınız. Geri getirme celbi ise biraz daha kısa süre ile etki eder. Sonuç alırsınız ama sürekli olarak celbi yeniletmeniz gerekmektedir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Celbin yenileme süresine dikkat ederek hareket etmelisiniz. Geri getirme celbi uyguladığınız da kişi size karşı tekrardan bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa zaman içerisinde size geri dönmek ister. Fakat celb dualar kullanılarak yapılan bir yöntem olduğu için mutlaka belli bir zaman sonra tesirinin güçlendirilmesi şarttır. Bunun için gene gittiğiniz hocaya giderek celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde celbin hiçbir şekilde etkisi kalmayacaktır. Sevgilim bana geri dönsün isteyen kişiler bu celb yöntemini kullanabilirler. Celbin etkisi ile kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Yenileme işlemlerine de dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sevdiğiniz kişinin sürekli olarak sizinle birlikte olabilirsiniz.

Geri Getirme Celbi Günah mıdır?

Geri getirme celbi ve diğer tüm yöntemler günahtır. İnsanları istemedikleri ve iradeleri dışında bir şey ile etki altına almak son derece günahtır. Hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı denememelisiniz. Celb dualar ile yapılan bir yöntem olsa da gene de siz bu yöntem yerine olabildiğince doğal yollar ile amacınıza ulaşmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Doğal yollar ile amacınıza ulaştığınız da hem günaha girmemiş olursunuz hem de karşınızdaki kişi sizi gerçekten sevecektir. Bu şekilde amacınıza ulaşmak sizin için çok daha iyidir. Geri getirme büyüsü ya da celbi gibi yöntemleri kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Biz bu tarz yöntemleri sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Siz de bu tarz yöntemleri kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışarak sevdiğiniz kişiyle barışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir