Kocam Beni Bırakıp Gitmesin Diye Bağlama Büyüsü

Genel

İnsanlar sevdikleri ile mutlu olabilmek için büyü gibi yöntemleri tercih ederler. Büyü farklı dualar edilerek Arapça olarak kişinin hayat yıldızına bakılarak yapılan bir yöntemdir. Genelde bu yöntemin uygulanması sırasında mistik güçlerden de yardım alınır. Bu şekilde enerji ile karşı tarafın iradesi devre dışı bırakılır ve büyü ile artık kişiyi rahatlıkla yönetmeye başlayabilirsiniz. Kişinin duygularını ve hareketlerini değiştirip büyü ile kendi istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu yöntem çok eski zamanlarda da kullanıldığı için günümüze gelene kadar pek çok farklı çeşit ve yapılış şekline sahip olmuştur. Kocam beni terk etmesin eşimle hep mutlu olalım isteyen kişiler bağlama büyüsü ya da mutluluk büyüsü yaptırabilirler. Bu büyü çeşitlerinden hangisini tercih ederseniz edin artık eşiniz sadece sizi sever ve sizden başka biriyle olamaz. Sizi asla terk etmez ve sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bu şekilde rahatlıkla mutlu bir evliliğiniz olabilir.

Düğüm Büyüsü ile Kocayı Kendine Bağlama

Düğüm büyüsü yapımı ile zor olan farklı bir işlem gerektiren büyülerden biridir. Bunun için mutlaka tecrübeli iyi bir medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de bir iplik üzerine kişinin ismi okunarak 41 kez üst üste düğümler atılır. Bu düğümler kişinin size bağlı biri olmasını sağlar. Daha sonra medyum büyülü sözcükleri okuyarak büyüyü tamamlar. Büyü bittikten sonra dikkat etmeniz gereken şey ise bu düğümlü ipi saklamaktır. Mutlaka bu düğümlü ipi evinizde eşinizin eşyalarının arasına gizlemelisiniz ama eşiniz asla bu büyüyü bulmamalı, fark etmemeli. Aksi taktirde büyü olduğunu anlayabilir. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra kişi zaman içerisinde büyünün etkisi altına girmeye başlar. Kocam beni terk etmesin isteyen kişiler bu şekilde büyüyü uygulayabilirler. Büyü uygulandıktan sonra nasıl bir etki göstereceği ya da nasıl bir sürede bu etkinin görüleceği tamamen kişinin irade gücüne bağlıdır. Kişi zayıf bir iradeye sahip ise büyü hemen etkisini kişi üzerinde gösterir. Fakat kişinin iradesi kuvvetli ise büyü ya hiç etki etmez ya da çok geç bir sürede etkisini gösterecektir. Yani büyüden kesin sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur.

Düğüm Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri Nedir?

Düğüm büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi tamamen büyünün etkisi altına girmiş olacağı için hareketlerinde değişmeler gözlemlenir. Eşiniz eğer size karşı ilgili biri değil ise kısa zaman da size olan ilgisi artar. Artık sizi sevdiğini daha çok belli eder ve söylemeye başlar. Artık kişi sizden başka birini düşünemeyeceği için tamamen sizin yanınızda sürekli sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde büyü etkisini yavaş yavaş kişi üzerinde göstermeye başlar. Kişi büyünün etkisi atına girdikten hemen sonra zaten siz de bu değişimi fark edersiniz. Yani artık kocanız tamamen size ve evine bağlı biri olacağı için sizi terk etmez. Artık eşim beni terk edecek diye korkmanıza gerek yoktur.

Düğüm Büyüsünün Tesir Etme Süresi Nedir?

Düğüm büyüsünün etkisi uzun süreli olarak kişiler üzerinde görülür. Büyü yapıldıktan sonra herhangi bir sorun yaşamamak adına medyumun size söylediği tesir süresine dikkat ederek kişiyi kontrol etmeniz yeterlidir. Eğer kişi büyünün etkisi azalmaya başlarsa davranışları değişir. Artık eskiden olduğu gibi size karşı ilgisiz bir tavır takınmaya başlar. Böyle bir davranış ile karşı karşıya geldiğiniz de anında müdahale etmelisiniz ve mutlaka büyünün yeniletilmesi için medyuma gitmelisiniz. Ancak bu şekilde büyü yeniletildiğinde etkileri de gene aynı şekilde kişiler üzerinde görülmeye devam eder. Aksi taktirde büyünün etkisi tamamen biter ise kişi büyünün etkisinden çıkacağı için normal bir şekilde hareket etmeye devam edecektir. Bu yüzden artık eski kocanızın davranışları devam eder. Mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi konusuna dikkat etmelisiniz.

Düğüm Büyüsü ile Kişiyi Kontrol Etmek Günah mıdır?

Düğüm büyüsü ya da herhangi bir farklı büyü fark etmez bizim dinimizde büyü yöntemini kullanan kişiler günaha girmiş olurlar. Bu yöntemi yapan da yaptıran kişi de en büyük günahlardan birini işlediği için cehennem ile cezalandırılır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve bu tarz yöntemleri kullanmaktan uzak durmalısınız. Eğer evliliğiniz istediğiniz gibi gitmiyor ise problemlerinizi önce kocanız ile konuşarak halletmeye çalışmalısınız. Aksi taktirde bu tarz yöntemleri kullandığınız da geçici bir çözüm bulmuş olursunuz. Büyülerin tesir süresi bittiğin de artık tamamen etkisiz olacağı için eşiniz de normal bir şekilde hareket etmeye devam edeceği için gene eski problemlerinizi yaşamaya devam edersiniz. Bu yüzden geçici bir yöntem için herhangi bir şekilde günaha girmemelisiniz. Bizler büyü yöntemini hiçbir şekilde sizlere tavsiye etmiyoruz. Biz de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Kesinlikle büyü yönteminden uzak durmalısınız. Kocam beni terk etmesin diyen kişiler doğal yollar ile amaçlarına ulaşmaya çalışmalılar. Böylesi sizin için çok daha iyi olur.

Düğüm Büyüsünü Bozdurmak Zor mudur?

Büyü yöntemlerinin yapımları çok zor olduğu için bozulması zor ve tehlikelidir. Mutlaka bu işlemlerin bozulması için medyumdan yardım almalısınız. Medyuma büyülü olan düğümlü ipliği götürmelisiniz. Medyum bu iplikteki düğümleri dualar okuyarak ve büyü yapılan kişinin ismini okuyarak teker teker açmaya başlar. Bu şekilde büyü bozulmuş olur. Fakat büyü hemen bozuldu diye kişi de hemen kendine gelmez. Mutlaka belli bir sürenin geçmesi gerekir. Büyü çok güçlü olduğu için mutlaka kişinin önce kendini toparlaması gerekir. Kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra ise normal bir şekilde davranmaya devam edecektir. Artık tamamen kişi kendini kontrol edebilir ve iradesine de tekrardan kavuşmuştur. Ama kişi büyü etkisinden çıktıktan sonra herhangi bir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlayamaz. Bu yüzden korkmanıza gerek yoktur.

Bağlama Celbi Yaptırarak Amacına Ulaşmak

Bağlama celbi de tercih edebileceğiniz bir diğer yöntemdir. Bu yöntem büyüden çok daha farklıdır. Bu yöntemi kullanırsanız günaha girmezsiniz. Çünkü bu yöntem kişinin ve medyumun dua etmesi ile yapılan bir niyet yöntemidir. Kişi ilk önce ne istiyor ise  niyet eder daha sonra medyumun verdiği duayı gerçekten içten bir şekilde okur. Bu işlemi 14 gece uyguladıktan sonra ancak işlem tamamlanmış olur. İşlem dualar ile yapılan bir yöntem olduğu için tamamen rahmanidir ve herhangi bir tehlikesi de yoktur. Bu yüzden insanlar bu yöntemi daha çok kullanmayı tercih ederler. Bu yöntemi kullandıktan sonra sonuç almanız kesin değildir ve biraz uzun sürecektir. Büyüye göre 90 gün kadar sonra işlemin sonucunu alırsınız. Bu süre sonunda uygulanan celb etkisini ömür boyunca kişi üzerinde gösterecektir. Tesir etme konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Kocam beni terk etmesin diyen kişiler bağlama celbi yaptırabilirler. Bu celb yöntemini kullandığınız da günah olmadığı için cezalandırılmazsınız da. Bu yüzden büyü yerine bu tarz bir yöntemi kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışabilirsiniz. Bu yöntem de büyü kadar etkilidir ve siz de sevdiğiniz kişi de herhangi bir zarar görmezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir