Sevgilimle Nasıl Evlenirim

Evlenme Büyüsü

Sevgilimle uzun zamandır birlikte olmamıza rağmen hala bana evlenme teklifi etmemişti. Sürekli evlilik konusunu açtım ona karşı ama o hiçbir şekilde bu konuyla ilgilenmedi. Sürekli bahaneler uydurdu. Önce işi bahane etti sonra da ben evliliğe hazır değilim dedi. Ama yaşlarımız da artık ilerlemeye başlamıştı. Ben de artık dayanamadım baktım sevgilimin evlenmeye niyeti yok ben de artık gittim sevgilimle nasıl evlenirim diye medyumdan yardım aldım. Medyuma evlenme büyüsü yaptırdım. Evlenme büyüsü yaptırdıktan sonra aradan biraz zaman geçti ve sevgilim bana evlenme teklifi etti. Şimdi evlilik hazırlıkları yapıyoruz. Ben eğer ona bıraksaydım biz hayatta evlenemezdik. Şimdi gerçekten sevgilimle karı koca olacağız çok mutluyum.

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenme büyüsü gücü ile tehlikeli bir büyü olduğu için mutlaka kişilerin medyuma giderek yardım almaları gerekmektedir. Yardım almadan kendiniz bu büyü işlemini gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek yardım almanız gerekmektedir. Medyumdan yardım aldığınız da evlenme büyüsü için sevdiğiniz kişi üzerine bir muska yazılır. Bu muskayı mutlaka sevgilinizin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyünün etkilerini görmeye başlarsınız. Büyünün etkisi ile artık kişi sürekli olarak evlilik ile ilgili şeyler düşünmeye başlar. Artık kişi sürekli olarak sizinle evlenmeyi düşüneceği için de kısa zamanda size gelerek evlenmek istediğini söyleyecektir. Bu sevgilimle nasıl evlenirim diyenler evlenme büyüsünü kullanabilirler. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizinle aynı fikirde olmasını sağlayarak evlenme teklifi etmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyülerin etkileri kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden büyüden sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Kişinin eğer iradesi çok kuvvetli ise büyüden istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bu yüzden kesin bir sonuç almayı da beklememelisiniz.

Evlenme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Evlenme büyüsü muska şeklinde yapılan bir büyü türü olduğu için oldukça uzun süreli olarak kişi üzerinde etki eder. Muska açılmaz ve ya kaybolmaz ise bu etki uzun süreli olarak devam edecektir. Fakat hiçbir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etki etmez. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü tesiri azalmaya başladığında artık karşınızdaki kişi size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden anında büyüyü yeniletmelisiniz. Bu şekilde kişinin davranışlarından rahatlıkla büyünün yeniletilip yeniletilmemesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Büyüyü yeniletmek için de mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de artık büyünün etkisi ile kişi tekrar size karşı aynı şekilde davranmaya başlayacaktır. Sevgilimle nasıl evlenirim diyenler bu şekilde büyüyü yenileterek büyüden sonuç almaya devam edebilirler.

Evlenme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlenme büyüsü bozulması zor olan büyülerden biridir. Bu yüzden bu büyünün bozulması için çok dikkatli olmalısınız. Büyü bozulması için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de büyünün bozulması için büyülü muskayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Medyum muskayı etkisiz hale getirir. Büyünün etkilerinin tamamen kişiler üzerinden kalkması için de üç harflilerden yardım alır. Bu varlıkların da etkisi ile büyü tamamen bozulmuş olur. Büyü bozulduktan sonra kişi artık yavaş yavaş eski davranışlarına geri dönmeye başlar. Artık tamamen normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir. Kişi artık evlilik ile ilgili herhangi bir şey düşünmez ve eskiden olduğu gibi normal hayatına devam edecektir.

Evlenme Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü türlerinin güçleri birbirlerinden farklılık gösterir.  Büyü ne kadar güçlü ise o kadar tehlikelidir. Siz farkına varmasanız da belli bir zaman geçtikten sonra büyü sizin de gücünüzü emmeye başlayacaktır. Siz de artık büyünün kontrolü altına girersiniz. Aynı zamanda büyüler üç harfliler ile birlikte yapıldıkları için de bu varlıklar belli bir zaman sonra size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka dikkatli olmalısınız. Bu varlıklardan ve büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi korumak için mutlaka koruma tılsımı yaptırmalısınız. Medyuma gittiğiniz de büyü yaptırmadan önce kendinize bir koruma tılsımı yaptırırsanız bu kez büyünün olumsu özelliklerinden ve üç harflilerin saldırılarından korunmuş olursunuz. Bu şekilde  kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Fakat mutlaka bu tılsımı sürekli olarak üzeriniz de taşımaya dikkat etmelisiniz. Eğer tılsım üzerinizde olmaz ise büyüden gene olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka tılsımı taşırken de dikkatli olmalısınız ve onu kaybetmemelisiniz.

Evlenme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Evlenme büyüsü ile amacınıza ulaşarak sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz. Fakat evlenme büyüsü günahtır. İnsanlar bu tarz büyü yöntemlerini kullanmamalıdırlar. Bizim dinimizde büyü yöntemi yasaklanmıştır. İnsanlara kendi iradeleri dışında istediğinizi yaptırarak günaha girmiş olursunuz. Amacınız iyi bile olsa ya da kendinize büyü yaptırmak isteseniz de fark etmez. Ne amaçla olursa olsun büyü yapan kişi de yaptıran kişi de cehennem ile cezalandırılacaktır. Biz hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemi aynı zamanda oldukça tehlikelidir de. BU geçici yöntemi kullanarak belki amacınıza ulaşabilirsiniz fakat büyü yaptırdıktan sonra hayatınızda da hiçbir şey yolunda ve düzgün gitmeyecektir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemi ile sevdiğiniz kişiyi evliliğe ikna edebilirsiniz fakat bu onun gerçek düşünceleri olmayacaktır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bunun yerine sevdiğini kişiyle gerçekten aranızdaki iletişimi düzelterek onun sizinle gerçekten evlenmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için de daha iyi olacaktır ve kişi sizi gerçekten sevdiği için evlenmek isteyecektir.

Evlenme Celbi ile Sevdiğine Kavuşma

Evlenme celbi de çok fazla tercih edilen farklı bit yöntemdir. Bu yöntemde de kişiler dua ederek amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Celb yönteminde sadece dualar kullanılır bu yüzden bu yöntem ne günahtır ne de tehlikelidir. Bu şekilde günah olmayan bu celb yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin sizinle evlenmesini sağlayabilirsiniz. Celb yöntemi de kuvvetli bir yöntemdir. Bu yöntemin uygulanması için on dört gün boyunca medyum dualar okur. Bu şekilde işlem tamamlanmış olacaktır. Siz de medyumun verdiği duayı bu süre boyunca her gece yatmadan önce okumalısınız. Bu şekilde işlem tamamlanır ve etkileri de birkaç hafta sonra görülmeye başlanacaktır. Celb işlemi etkisini göstermeye başladıktan sonra sevdiğiniz kişi artık sizinle evlenmek ister ve kısa zaman içerisinde size evlenme teklifi edecektir. Bu şekilde celb işlemini kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb işlemini gerçekleştirdikten sonra bu işlem etkisini ömür boyunca kişi üzerinde gösterir. Bu yönü ile de insanlar tarafından büyüye göre daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle günah olmaması ile medyumlar da bu yöntemi büyüye göre sizlere daha çok tavsiye ederler. Sevgilimle nasıl evlenirim diyenler bu şekilde evlenme celbini kullanabilirler. Evlenme celbini kullanarak da rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz ve sevdiğiniz kişinin de sizin ile evlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir