Evlenmek İstiyorum

Evlenme Büyüsü

Yuva Kurmak İstiyorum

Geçmişten bugüne her kişi zamanı geldiğinde evlenme isteğinde bulunur. Bazı insanlar sevdiği kişi ile bu yola girmek istemektedir. Bazı insanlar da görücü usulü ile evlenmek istemektedir. Siz de evlenmek istiyorum diyorsanız yazımıza göz atmalısınız. Evlilik genel itibariyle toplumsal olarak önemli bir kurum olarak kabul edilmektedir. Her insan zamanı geldiğinde evlenmek ve mutlu bir aile kurmak ister. Evlilik kurumu bizim toplumumuza göre çok değerlidir. Evlilik çiftlerin birbirlerini çok iyi tanıdıktan sonra başvurması gereken bir kurumdur. Bir anlık kararla evlenmenin size sonradan pişmanlık getirme ihtimali çoktur. Bu sebeple evlenmeden önce iyi düşünmeli ve hayatınızdaki insandan emin olmalısınız.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik kararını vermiş ve evlenmek istiyorum diyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri evlilik büyüsünün nasıl yapılması gerektiğidir. Evlilik için yapılan büyüler son derece önemli büyülerdir. Evlenmek istiyorum dedikten sonra bunun için yaptığınız büyünün daha sonra dönüşü olmayacaktır. İki insanı birbirine bağlayacak ve sonucunda evlilik gerçekleşecektir. Evlilik için büyü yapma ve yaptırma işlemi hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Büyü işlemini yaptırmadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Evlenmek istediğiniz insandan emin olmalısınız. Büyü işlemi sonrasında en küçük bir pişmanlık olasılığınız var ise büyü yaptırmamalısınız. Evlilik için yapılan büyü işlemi oldukça zor ve tesiri güçlü bir büyüdür. Bu sebeple büyü işleminin tek başına yapılması oldukça risklidir. Evlenmek için yapılan büyü işlemi için alanında uzman bir medyum bulmanız gerekmektedir. Medyumlar büyü yapma işlemlerinde daha deneyimli kişilerdir. Büyü işlemini bir medyuma yaptırmanız sizin riske girmenize de engel olacaktır. Medyum büyü için gerekli ritüeli tamamladıktan sonra kısa süre içinde etkisini görmeye başlayacaksınız. Örneğin hayatınızdaki kişi evlilik fikrine uzak biri ise kısa zaman içinde size evlenme isteğiyle gelecektir. Başka bir örnek verecek olursak hayatınızda kimse yok ise ve evlenmek istiyorsanız büyü işlemi sonrasında kısa zaman içinde hayatınıza evlenme niyetli biri girecektir. Sevdiğiniz kişi ya da büyü işlemi sonrası hayatınıza girecek kişi artık tamamen sizinle evlilik hayalleri kurmaya başlayacaktır. Evlilik ile ilgili planlar yapmaya başlayacaktır. Sizin düşünceleriniz büyünün etkisindeki kişi için çok önemli olmaya başlayacaktır. Evlilik büyüsü sayesinde kısa süre içinde istediğiniz kişiyle evlenebilirsiniz. Tekrar hatırlatmak gerekir ki dönüşü olmayan bir işlem olduğu için çok iyi düşünülüp karar verilmesi gerekmektedir.

Evlilik Büyüsü Tesir Süresi

Evlilik düşüncesinde olan ve evlenmek istiyorum diyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de bu büyünün ne kadar sürede tesir göstereceğidir. Evlilik büyüsü işlemi diğer büyü işlemlerinin tesir süresine göre farklılık göstermektedir. Bu durumu daha ayrıntılı anlatmak gerekirse örneğin hayatınızdaki kişiyle birliktelik kurmaya başlayalı kısa zaman olduysa evlilik büyüsü işlemin tesiri için uzun zaman gerekmektedir. Bu zaman dilimi birlikteliğinizin süresine göre değişkenlik gösterecek olup aşağı yukarı bir ay sürmektedir. Büyünün tesir süresi aynı zamanda evlenmek istediğiniz kişinin maddi durumuna da bağlıdır. Maddi durumu iyi değil ise evlenmek için para biriktirmeye başlayacaktır. Hayatında biri olmayıp evlilik büyüsü işlemi yaptıran kişilerin de zamana ihtiyacı olacaktır. Evlilik için hayatınıza girecek olan kişi ile tanışma ve evlilik sürecine girmek için zamana ihtiyacınız olacaktır. Evlilik büyüsü işleminin tesir süresi en fazla bir ay iki hafta sonra etkisini göstermeye başlayacaktır.

Evlilik Büyüsü Etkileri

Evlenmek istiyorum diyen kişiler ve evlilik fikrinde olan kişilerin merak ettiği konular arasında ne gibi etkileri olduğu da vardır. Evlilik büyüsü etkileri itibariyle oldukça güçlü ve çeşitli olmaktadır. İyi düşünülmeli ve öyle karar verilmelidir. Etkileri güçlü olduğu için geri dönüşü oldukça zor bir büyü türüdür. Evlilik büyüsü etkilerinin başında evlenmek istediğiniz kişi ile bu yola girmeniz gelmektedir. Evlenmek istediğiniz kişi sizinle aynı fikirde değilse büyünün etkisiyle evlenmek fikrine alışacaktır. Sizin söylemenize gerek kalmadan kendisi size evlilik fikrini açacaktır. Evlenmek için birikim yapmaya başlayacaktır. Ayrıca düşünce dünyasında da oldukça fazla etkisi vardır. Büyünün etkisindeki kişi tamamen sizin söylediklerinizi yapmaya başlar. Sürekli sizi düşünür. Ayrıca sizinle birlikte evlilik hayalleri kurmaya başlayacaktır. Evlilik için de sizin düşüncelerinizi ön planda tutacaktır. Sizin isteklerinize göre bir düğün yapacaktır. Evlilik büyüsü işlemi bu fikirde olmayan kişileri bile evlendirecek kadar güçlü bir büyü türüdür.

Evlilik Celbi

Evlenmek istiyorum diyen ve evllilik niyetinde olan kişiler büyü ile riske girmek istemiyor ise evlilik celbi yaptırmaktadırlar. Evlilik celbi işlemi havas ilmi ve uygulamaları içerisinde olup zararsız bir işlemdir. Büyü işlemi ile kesinlikle aynı değildir. Havas ilmi içerisinde olan evlilik celbi işleminin sınırları bellidir. Ayrıca en zararsız işlemler arasında gelmektedir. Evlilik celbi işlemi kötü niyetle yapılan bir işlem değildir. Evlilik celbi iyi niyet temennisiyle yapılmaktadır. Ayrıca evlilik celbi günah değildir. Büyü yapmak ve yaptırmak hangi amaçla olursa olsun günahtır. Dinimize göre de büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası cehennemdir. Büyü yaptırmak yerine günaha girmeden evlilik celbi yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu işlemin size vereceği zarar da yoktur. Bu konuya yaşanan bir örnek verebiliriz. Bir arkadaşımın sevgilisiyle arasında sorunlar vardı. Bu sorunlar daha çok evlilik düşüncesi yüzünden ortaya çıkıyordu. Arkadaşımın erkek arkadaşı evlenmek istemiyordu. Evlilik celbi yaptırarak sevdiği kişiyi evlenmeye ikna etti. Siz de evlilik celbi yaptırarak günaha girmeden isteğinize kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir