Çamaşır Büyüsü

Çamaşır Büyüsü

Çamaşır büyüsü yöntemi,  karşı tarafı kendine bağlamak için yapılan büyü yöntemlerinden biridir. Karşı tarafın duygu, düşünce ve his dünyasına tamamen hakim olmak için yapılır. Bağlama büyülerinden biridir. Kişi karşı tarafın kendisine ilgi duymasını, sevmesini ve sürekli yanında olmasını istiyorsa çamaşır büyüsü yöntemini kullanır.Bu yöntem adı itibariyle insan tenine temas eden bir büyü çeşididir. Büyü yaparken, büyü yapılacak olan kişinin çamaşırları kullanılır. Bu büyü çeşidinde kişinin şahsi eşyaları kullanılmaktadır. Büyü yapılacak kişinin çorabı, atleti, kıyafeti gibi şahsi eşyaları üzerine büyü yapılır.Çamaşır büyüsünü yaptırmak istiyorsanız oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Çok tehlikeli bir büyü olmasının yanı sıra çok dikkat gerektirir. Büyü esnasında oluşacak en küçük hata büyük zararlara sebebiyet verebilir. Özellikle büyüyü yapan siz olacaksanız daha dikkatli olmanız gerekir. Büyünün yapımını bilmiyorsanız bir medyumdan yardım almanız gerekebilir. Öyle ki böylesine tesirli bir büyüyü bir medyuma yaptırmanız sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.

Çamaşır Büyüsü Yapımı

Çamaşır büyüsü yapılırken kişinin iç çamaşırları kullanılır. Büyü yapmak istediğiniz  kişi için atlet, çorap, kıyafet  ya da külot kullanabilirsiniz. Ancak kullanacağınız iç çamaşırları kullanılmamış yeni ve paketinden çıkmamış olması gerekir. Yeni olan çamaşırın üstüne yapılacak büyüden sonra bu çamaşırları giymesi gerekir. Ayrıca büyüyü tamamlamak için yanınızda bir de kalem bulundurmalısınız. Kalem kırmızı renkte olmalıdır. Evde sakin bir odaya geçmeniz gerekir. Sesten uzak olmalısınız. Büyüyü yaparken odaklanmalı ve çok dikkatli olmalısınız. Odada yere oturmalısınız. Gereken malzemeleri tamamladıktan sonra geriye büyüyü tamamlamak için söyleyeceğiniz sözler kalıyor. Bu şekilde çamaşır büyüsünü tamamlamış olursunuz.

Çamaşır Büyüsünün Etkileri

Çamaşır büyüsü oldukça tesirli bir büyüdür. Yapılan kişinin bütün iradesini ele geçirir. Büyü yapıldıktan sonra kişinin bütün akli ve hissi dünyası tamamıyla size bağlanır. Sizi düşünmeye başlar ve sürekli sizin yanınızda olmak isteyecektir. Kendi iradesi artık olmaz. Sadece sizi düşünür.  Büyü yapılan kişinin aklında kalbinde sadece siz olursunuz. Bütün iradesiyle sadece sizi düşünmeye başlayacaktır. Etkilerini göstermesi için büyüyü inanarak yapmanız gerekir. Büyü esnasında odaklanmalı ve başka hiçbir şey düşünmemelisiniz. Büyüyü yaparken büyü yapacağınız kişinin yüzünü gözünüzde canlandırmanız gerekir. Bu esnada çok dikkatli olmalısınız çünkü büyüyü yapacağınız kişiden başkasını düşünürseniz büyü sapma yapar ve başka birine çamaşır büyüsü yapmış olursunuz. Büyünün etkili olabilmesi için bütün adımları doğru bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Eğer tek başınıza yapmaya korkarsanız mutlaka bir medyuma yaptırın ya da medyumdan yardım alın. Büyüyü yaparken çok dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde büyünün sapmasıyla başka bir kişiye büyü yapmış olursunuz. Dolayısıyla başka birini kendinize bağlamış olursunuz. Çamaşır büyüsü en etkili bağlama büyülerinden biridir.

Çamaşır Büyüsü Tesir Süresi

Çamaşır Büyüsü yapıldıktan sonra tesirini bir hafta gibi bir sürede gösterir. Ayrıca büyünün yapımındaki gücüyle de doğru orantılı olarak tesirindeki süre de güçlenir. Çamaşır büyüsünü ne kadar inanarak yaparsanız büyünün tesiri de o kadar güçlü olur. Büyünün yapımından bir hafta sonra kişi kendi iradesini bırakıp tamamen büyü sahibine bağlanır. Yapılan büyünün tesir süresi geçmeye başladığında büyü yapılan kişi normale dönmeye başlar ve kendi iradesini kazanır. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız büyünün tesir süresi geçmeden çamaşır büyüsünü yenilemeniz gerekir. Çamaşır büyüsünü yenilemek için mutlaka bir medyuma gitmeniz gerekir. Yenileme işlemini tek başınıza yapmanız sizin için zararlı olabilir. Çamaşır büyüsü yenileme işlemi de çok dikkat gerektirir. Mutlaka yardım almanız gerekir. Çamaşır büyüsünün yeniletilmesi durumunda kişi tekrar büyünün etkisi altına girecektir. Daha önce de yapılan işlem gibi tekrardan size bağlanacaktır. Eskisi gibi sadece sizi düşünecektir. Yaptığınız büyünün tesir süresi kişide ne kadar uzun süre kalırsa size olan bağlılığı da o kadar uzun sürecektir.

Çamaşır Büyüsü Nasıl Bozulur?

Öncelikle yapacağınız büyü bozma işleminden kimseye bahsetmemeniz gerekir. Bu tarz büyü yapma işlemi ve büyü bozma işlemlerinin tümüyle saklı kalması gerekir. Çamaşır büyüsünü bozmak için gerekli olan malzemeler vardır. Bunlar su ve tuz. Bu iki malzemeyi karıştırıp homojen bir kıvam elde etmeniz gerekir. Daha sonrasında gerekli olan sözcükler söylenir. Ancak her durumda olduğu gibi büyü bozma işlemini yaparken de bir medyuma gitmeniz yahut yardım almanız gerekir. Bu tarz işlemlerde herhangi bir adımın yanlış yapılması sizin zararınıza olabilmektedir. Büyü bozma işlemi yapılan kişi büyü bozulduktan sonra hiçbir şey hatırlamaz. Nasıl büyü yapıldığında hatırlamıyor ve bilmiyorsa bozulduğunda da aynı şekilde hatırlamaz. Etkisini kaybeden büyüden sonra normal hayatına döner. Büyünün bozma işleminde yapılan en ufak hata büyünün sizi sarmasına ve sizin zarar görmenize yol açabilir. Bu sebeple büyü bozma işlemi için medyuma gitmeniz daha yararlı olacaktır.

Çamaşır Büyüsü Tehlikeleri 

Çamaşır büyüsü bağlama büyülerinden birisi olduğu için tehlikelidir. Ayrıca güçlü bir aşk büyüsü türüdür. Gücünü cinlerden alan bu büyü çeşidi büyüyü yapan ve yapılan kişi tarafından oldukça büyük tehlike arz eder. Bu büyünün geri dönülemez tehlikeleri de vardır. Bunun için çok dikkatli olunması gerekir. Yapılan büyünün sapması ve cinlerin büyü yapılan kişiyi kendine çekmesi gibi durumlarda kişi kendini kaybeder. Akli dengesini yitirip kendi iradesi dışında hareket etmeye başlar. Psikolojik problemler yaşamaya ve hayattan verim alamamaya başlar. Böyle bir durumda kişinin durumu dışardan da gözlemlenebilir olmalıdır. Cinlerin büyü yapılan kişiyi ele geçirmesiyle   artık kendi hayatını yaşayamaz. Etrafta ruh gibi dolaşarak verimsiz bir hayat sürmeye başlar. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka kendinizi korumaya almalısınız. Bunun için bir medyumdan yardım almalısınız. Büyüyü yaptıracağınız zaman kendiniz için korunmaya yönelik muska, dua gibi şeylerden faydalanmalısınız. Aksi taktirde büyünün sizi sarmaya başlaması sizin zararınıza olacaktır. Ayrıca yaptırdığınız muskayı üzerinizde tutmalı ve iyi muhafaza etmelisiniz. Bu sayede çamaşır büyüsünün tehlikeli etkilerinden korunmuş olursunuz.

Çamaşır Büyüsü Günah  mıdır ?

Dinimiz gereğince büyünün hangi çeşidi olursa olsun yasaklanmış ve günah sayılmıştır. Büyüyü yapanın da yaptıranın da işlediği günah çok fazladır. Özellikle çamaşır büyüsü gibi bağlama aşk büyüleri çok günahtır. Çünkü kişiyi kendi iradesi dışında istemediği halde kendinize aşık etmiş oluyorsunuz. Büyü yapılan klşinin kaderinin tamamen değişmesine yol açıyor. Büyüyü yaptığınız kişi gerçek  hisleriyle sizi sevmiş olmaz. Size olan ilgisi ve sevgisi tamamen büyünün tesiriyle olmuştur. Onun için büyünün etkisinin geçmesiyle tekrar eski haline dönecek size olan ilgi ve sevgisini yitirecektir. Sizin büyü yaparak yaşadığınız duyguların hiçbiri gerçek duygular değildir.  Gerçekten bir mutluluk yaşamak istiyorsanız büyü gibi yöntemlerden uzak durmalısınız. Büyünün hangi türlüsü olursa olsun dinimizce günahtır ve yasaktır. Büyü yapanlar ve yaptıranlar dinimizce cezalandırılır. Büyü yapmak demek tamamen Allah’a karşı çıkmak ve onun çizdiği kaderi hiçe saymak demektir. Sevdiğiniz kişinin size yönelmesini istiyorsanız çamaşır büyüsü ve diğer büyüler yerine normal yollarla ilgi duyduğunuz kişiyi etkilemelisiniz. Böylece günah işlememiş olursunuz. Böyle bir büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir