Küsleri Barıştırmak İstiyorum

Barışma Büyüsü

Uzun yıllar önce çok saçma bir sebepten dolayı kardeşimle küsmüştük ve ben artık bu durumun bitmesi için ona gidip özür dilem ama o hiçbir şekilde beni affetmedi. Büyük olan ben olmama rağmen ayağına gittim ama o beni affetmemek de ısrar ediyor. Ben de artık napayım çok üzüldüm. Arkadaşlarım bu üzüntümü fark ettiler ve bana bir tavsiyede bulundular. Medyum hocaya gittik beraber küsleri barıştırma celbi yaptırdık. Bu celb sayesinde artık kardeşimle barıştık. Kısa süre içerisinde kardeşimle aramız düzeldi ve artık eskisi gibiyiz. Hepsi bu celb sayesinde oldu. Çok mutluyum iyi ki bu celbi yaptırmışım yoksa kardeşimle gene küs kalmaya devam edecektik.

Barışma Büyüsü

Barışma büyüsü yapılması zor büyülerden biridir. Fakat bu büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra sonuç almanızı sağlar. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak küs olduğunuz herkes ile kısa zamanda barışabilirsiniz. Barışma büyüsü gücü çok büyük olan bir büyü olduğu için kısa zamanda etkilerini göreceksinizdir. Barışma büyüsü yapımı ile de zor bir büyü olduğu için kişiler kendileri herhangi bir şekilde büyü yöntemini kullanamaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Küsleri barıştırma için uygulanan bu barışma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde sizi büyünün bütün etkilerinden medyum koruyacaktır. Bu şekilde büyüyü medyum yaptığında siz zarar görmezsiniz. Barışma büyüsü yapıldıktan sonra hemen sonuçlarını alacaksınız.

Barışma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Barışma büyüsü yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmeliler. Medyuma gittiğiniz de bu büyü için küs olduğunuz kişinin bir fotoğrafını da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf üzerine üç harflilerinde yardımı ile büyülü sözcükler söylenir ve büyü yapılır. Büyü yapıldıktan sonra bu fotoğraf yakılır ve külleri de akan bir su içerisine bırakılmalıdır. Yaklaşık olarak 17 gün içerisinde büyü sonuç verecektir. Küsleri barıştırma büyüsü yapıldıktan sonra artık tamamen karşı tarafın aklında siz olmaya başlarsınız. Özellikle bu büyü üç harfliler tarafından yapıldığı için bu varlıklar kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesvese verecektir. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlar ve sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Barıştırma büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için artık kişi sizin hakkınızda sürekli olarak olumlu düşünmeye başlayacaktır. Artık sizinle alakalı hiçbir şekilde kötü düşüncelere sahip olmayacaktır. Bu şekilde size küs olan kim varsa anında o kişi ile barışacaksınızdır. Artık kişi de size karşı olumlu düşüneceği için eskisinden de iyi anlaşmaya başlarsınız. Aranızdaki tüm buzlar eriyecektir.

Barışma Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Barışma büyüsü kuvvetli büyülerden biri olduğu için tesir süresi de güçlüdür. Büyünün gücü büyük olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri sürer. Özellikle bu büyü üç harfliler tarafından yapılan bir büyü yöntemi olduğu için etkileri oldukça uzun sürer. Fakat gene de kişiler bu büyü yöntemini uyguladıktan sonra mutlaka tesir süresine dikkat etmelilerdir. Aksi taktirde büyünün tesir süresine dikkat etmezseniz büyünün süresi bittiğinde kişi gene normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden de kişi artık tamamen normal eskiden nasıl davranıyor ise size o şekilde davranmaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Yenileme işlemi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekir. Hiçbir şekilde kişiler kendileri büyü yöntemini kendileri uygulamaya ya da yenilemeye kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenirsiniz hatta büyünün tüm kötü yanları sizi sarmaya başlar. Küsleri barıştırma için uygulanan bu barıştırma büyüsü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişi sizinle olumlu bir ilişki kuracak ve barışacaktır. Fakat büyünün mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine önem vermelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ise olup bitenin farkına varabilir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka dikkatli olmalısınız.

Barışma Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Barışma büyüsü yaptırmak tabi ki günahtır. Büyü yöntemleri dinimizde geçmektedir ve bu konu ile ilgili sürekli olarak insanlar uyarılmıştır. Büyü yöntemi çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınız da bu kez çok büyük günaha gireceksiniz ve cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Normal hayatta da hiçbir işiniz normal ilerlemeyecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yerine doğal yollar ile küs olduğunuz kişiye kedinizi affettirmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Küsleri barıştırma için büyü yöntemini uyguladığınız da bu kez gerçekten sonuç alsanız bile büyünün tesiri bittiğine kişi size gene eskisi gibi davranmaya devam edecektir. Yani bu büyü yöntemi tamamen geçici bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yolları tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Barışma Büyüsü Bozdurmak

Barışma büyüsü gücü büyük olan bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için de kişilerin mutlaka kendileri herhangi bir şey yapmamalıdırlar ve mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalılardır. Büyü bozma işlemi zor olma sebebi büyünün üç harfliler ile yapılmasıdır. Bu varlıklar büyünün bozulmasını istemezler. Bu yüzden de size musallat olabilirler. Böyle bir şey yaşamamak için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden ve üç harflilerin musallat olması gibi durumlardan koruyabilirsiniz. Küsleri barıştırma büyüsü bozulduğunda insanlar artık gene eskisi gibi normal bir şekilde davranmaya başlarlar ve gene birbirlerine küseceklerdir. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayarak kişilerin normal hayatlarına geri dönmelerini sağlayabilirsiniz.

Barışma Celbi

Barışma celbi büyü benzeri bir yöntemdir. Bu yöntem uygulandıktan sonra da mutlaka bir sonuç alırsınız. Celb büyüye göre zararı olmayan bir yöntemdir. Bu yöntem için de mutlaka kişilerin gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden celbi kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz zarar göreceksinizdir. Barışma celbi yapıldıktan kısa bir süre sonra mutlaka sonuç alırsınız. Küs olduğunuz kişi kim ise mutlaka kısa süre içerisinde bu kişi ile barışmış olursunuz. Barışma celbinin gücü büyük olduğu için anında sonuç alırsınız. Bu büyü yöntemini uygulamak yerine zararı olmayan celb yöntemini uygulamayı tercih edebilirsiniz. Küsleri barıştırma celbi uygulandıktan sonra size kim küs olursa olsun kısa zamanda sizinle barışmak isteyecektir. Bu şekilde küs olduğunuz kişi ile barışarak normal bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz. Barışma celbi uygulama işlemleri için sadece dikkatli olmalı ve tesir süresini de sürekli olarak kontrol ettirmelisinizdir. Tesir süresi bittiğinde celbin bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka celbin süresi bitmeden önce yenileme işlemlerini yaptırmalısınız ki kişi üzerindeki etkileri bitmesin. Bunun için mutlaka gene kişiler medyuma gitmelilerdir. Yenileme işlemlerini hiçbir şekilde siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Celb işlemi için bu şekilde tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız ve amacınıza da ulaşmış olursunuz. Bu yöntem ile küs olduğunuz kim var ise kısa zamanda onunla barışırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir