Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım

Bağlama Büyüsü

Sevdiği kişiyi kendisine bağlamak isteyen kişiler bağlama büyülerinden birini kullanarak amaçlarına ulaşacaklar. Özellikle bağlama büyüleri kara büyüler arasında yer aldığı için yapımları da oldukça farklıdır ve etkilidir. Kesinlikle bu büyü yöntemini uyguladıktan sonra sonuç alacaksınız. Bağlama büyülerinin yapımında genel olarak üç harfliler kullanılır. Bu yüzden büyü çok daha güçlü bir hal alır ve kısa zaman da etki eder. Bu bağlama büyülerinden iç çamaşırı büyüsünü kullanarak sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyen kişiler bu yöntemi kullandıklarında mutlaka sonuç alırlar. Bu yöntemi kullandığınız da artık sevgilinizin gözü sizden başkasını görmez hale gelir ve tamamen büyünün etkisi ile size bağlı biri olacaktır. Bu büyünün gücü de büyük olduğu için kendiniz büyüyü yapamazsınız. Mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü yüzünden tehlikeli durumlar yaşayabilirsiniz.

İç Çamaşırı Büyüsü ile Bağlama

İç çamaşırı büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de sevdiğiniz kişiye ait olan çamaşırı da yanınızda götürmelisiniz. Fakat bu çamaşırın doğru kişiye ait olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün etkileri çamaşır kime ait ise onun üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu yüzden dikkat etmelisiniz. İç çamaşırı büyüsü yapımı için bu çamaşır üzerine medyum büyülü sözcükleri okur. Özellikle bu çamaşır üzerine büyülü sözcükler dolunay olan bir gece okunmalıdır. Çünkü medyum üç harflilerden de yardım alacak. Bu yüzden dolunaylı bir gece tercih edilir. Sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyen kişiler bu yöntemi kullanmak için mutlaka çamaşırı tekrar geri eski yerine koymalılar. Bu şekilde çamaşırı kullandıkça kişi büyünün etkisi altına girecektir. İç çamaşır büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar.

İç Çamaşırı Büyüsünün Etkileri Nedir?

İç çamaşırı büyüsü etkisini göstermeye başladığında kişi artık size karşı daha farklı bakmaya başlar. Kişi tamamen artık büyünün etkisi altındadır ve artık size karşı çok daha bağlı olur. Kişinin gözleri sizden başkasını görmez olur. Artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Kişi tamamen size bağlı biri haline dönüşecektir. Sevgilimle aram düzelsin isteyen işiler bu şekilde iç çamaşırı büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Büyü etkisini uzunca bir süre kişi üzerinde gösterecektir. Kişi size o kadar bağlı biri olacaktır ki sizden başka birini görmez, sadece sizi düşünür ve sizinle birlikte olmak ister. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlı bir hale sokabilirsiniz.

İç Çamaşırı Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin belli bir etki etme süreci vardır. Bu süreyi geçirmemeniz gerekir. Eğer bu süreyi geçirirseniz kısa zaman da kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için gene eskisi gibi davranmaya devam edecek ve size bağlı biri olmayacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine dikkat ederek hareket etmelisiniz. Büyü süresi bitmemesi için mutlaka tekrar medyuma gidip büyünün yeniden aynı şekilde çamaşır üzerine yapılmasını sağlamalısınız. Sevgilimi kendime nasıl bağlarım istiyorsanız mutlaka tesir süresine dikkat ederek hareket etmelisiniz. Tesir süresi sona erdiğinde hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmaz. Tesir süresinin bitip bitmeyeceğini anlamak için mutlaka kişinin hareketlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Kişinin hareketlerinde bir değişiklik gördüğünüzde bu kez hemen medyuma giderek işlemi yeniletmelisiniz. Bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye devam eder ve kişi size bağlı biri olmaya devam edecektir.

İç Çamaşırı Büyüsü Tehlikeli mi?

İç çamaşırı büyüsü tehlikeli bir büyü olduğu için dikkat edilmesi gerekmektedir. İç çamaşırı büyüsü üç harfliler ile birlikte yapılır bu yüzden bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu varlıklar size musallat olduklarında sizin hayatınızı da olumsuz yönde etkilemeye başlarlar. Bu yüzden mutlaka bu varlıklardan kendinizi korumak için çok dikkatli olmalısınız. Büyüyü yaptırmadan önce mutlaka kendinizi koruma altına almak için koruma tılsımı yaptırmalısınız. Bu koruma tılsımı sizi hem büyünün etkilerinden korur hem de üç harflilerin musallat olması gibi bir durumdan da sizi korumuş olacaktır. Bu şekilde büyüden etkilenmezsiniz.

İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Bozulur?

İç çamaşırı büyüsü zor yapılan büyülerdendir ve kara büyüler arasında yer aldığı için mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu büyünün bozulması için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalktığınız da bu kez büyünün olumsuz etkileri sizi sarmaya başlar. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmeniz gerekir. Medyuma gittiğiniz de kısa zaman da büyünün bozulması sağlanır. Sevgilimi kendime nasıl bağlarım diye çamaşır büyüsü yaptırdığınız da bu büyünün bozulması için medyuma gittiğiniz de gene üç harfliler kullanılarak büyünün bozulması sağlanır. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra etkileri de kişi üzerinden geçecektir. Kişi artık normal bir şekilde davranmaya devam eder. Kişi normal hayatına kaldığı yerden devam eder ve size bağlı biri olmayacaktır.

İç Çamaşırı Büyüsü Günah mıdır?

Müslüman olan kişilerin dinimize göre büyü yapmaları ve yaptırmaları kesinlikle yasaktır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyü yaptırdığınız da cehennem ile cezalandırılırsınız. Böyle bir şeyin olmaması için büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da hiçbir işiniz düzgün gitmez. Size büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz, büyüden uzak durmalısınız. Büyü yerine amacınıza ulaşmak için günah olmayan farklı yöntemler denemelisiniz. Sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyen kişiler sevdiklerine sürprizler yaparak onu etkileyerek bağlamayı denemeliler. Bu şekilde aranızdaki bağ da kalıcı olacaktır. Fakat büyü yöntemini kullandığınız da bu durum tamamen geçici olacaktır. Bu yüzden geçici bir yöntem için günaha girmenize gerek yoktur. Bunun yerine doğal yolları kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmak daha iyi olacaktır.

Bağlama Celbi Yaptırmak

Celb yöntemi insanlar tarafından çok daha fazla kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemi tercih ettiğiniz de günaha girmemiş olursunuz. Büyü gibi günah değildir. Tamamen dualar ile yapılan bir yöntemdir bu yüzden rahmani bir yöntem olarak geçer. Bağlama celbi yaptırarak kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlarsınız. Celb yönteminin uygulanması on dört gün sürer. Medyumdan yardım alarak bu işlemin uygulanmasını sağlamalısınız. Hiçbir şekilde kendiniz bu yöntemi uygulamaya kalkmamalısınız. Bu işlemi gerçekten duaları çok iyi bilen kişiler uygulayabilirler. Siz bu yöntemi uygulamaya kalksanız bile sonuç alamayabilirsiniz. Celb yöntemi uygulandıktan sonra 90 gün boyunca beklenmesi gerekir. 90 gün sonucunda ancak etkileri görülmeye başlanır. 90 günün sonunda mutlaka sonuç alırsınız ve sevdiğiniz kişi size bağlı biri olacaktır. Sevgilimi kendime nasıl bağlarım denildiğinde bu celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb yöntemi çok güçlü bir yöntemdir. Mutlaka etkileri kişi üzerinde görülür. Bağlama celbinin bir diğer iyi yanı ise etkilerinin kalıcı olmasıdır. Büyüdeki gibi etkileri geçici değildir. Sürekli olarak yenileme yaptırmanıza gerek yoktur. Bir kez celb işlemi yaptırmış olmanız yeterlidir. Ömür boyunca etkileri kişiler üzerinde sürmeye devam eder. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin size ömür boyunca bağlı olmasını da sağlamış olursunuz. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir