Kocam Evine Nasıl Bağlı Olur?

Bağlama Büyüsü

Eşim evlendikten sonra ilk zamanlar evine bağlı biriydi fakat daha sonra zaman geçtikte eve yatmadan yatmaya uğramaya başladı. Bu durumu onunla konuştuğumda ise bana hiçbir şekilde düzgün bir cevap vermedi. Ben de eşim ile ilgili şüphelenmeye başladım, sanki başak bir evi daha var gibiydi. Sonra onu takip etmeye başladım ve gerçekten sürekli olarak başka bir evde vakit geçirdiğini gördüm. Bir süre daha onu takip ettikten sonra evde başka bir kadın ve çocuklar olduğunu gördüm. Beynimden vurulmuşa döndüm. Başta eşimden ayrılmak istedim ama onsuz da yapamayacağımı, onu çok sevdiğimi fark ettim. Bu yüzden ne yapacağımı bilemedim ve durumu yakın bir arkadaşıma anlattım. O da bana bir medyum önerdi ve ona giderek celb yaptırırsam eşimi kendime ve evine bağlı biri yapabileceğimi söyledi. Ben de başka bir çarem olmadığı için medyuma gitmeyi kabul ettim ve medyuma giderek kocam evine bağlı olsun celbi yaptırdım. Kocam evine nasıl bağlı olur diye sorduğumda medyum bana bu bağlılık celbini önerdi. Bu bağlılık celbini yaptırdıktan  kısa bir süre sonra eşimin bana karşı olan davranışları değişmeye başladı. Gene ilk günlerdeki gibi bana karşı çok ilgiliydi. Onu takip etmeye devam ettim ve bir daha o eve de gitmediğini gördüm. Şimdi eşimle birlikte mutlu giden bir evliliğimiz var. Hepsi bu celb sayesinde oldu iyi ki bu celbi yaptırmışım. Yoksa eşimle evliliğim bitebilirdi.

Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eve bağlama büyüsü yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Büyülerin gücü çok büyük olduğu için bir anda sizi de tesiri altına alabilir ve artık siz de iradesiz bir  biçimde hareket etmeye başlarsınız. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve mutlaka medyuma giderek işlemlerin yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde ancak işlemden zarar görmemiş olacaksınız. Kocam evine nasıl bağlı olur diyenler bu büyüyü yaptırdıklarında artık karşı taraf tamamen büyünün etkisi ile iradesiz bir biçimde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde artık kişi sadece size ve evine bağlı biri haline dönüşecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi kaybetmemiş olursunuz. Kişi büyünün etkisi altında olacağı için sadece sizi düşünecek ve yanınızdan ayrılmak bile istemeyecektir. Bu şekilde amacınıza kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Bu büyünün yapımı için de medyuma gittiğiniz de eşinizin üzerine bir muska yazılacaktır. Bu muskayı mutlaka eşinizin yattığı yere güzelce saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü ancak kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyüden sonuç alamazsınız. Muska hiçbir şekilde kaybolmamalı ve açılmamalıdır. Muskayı saklarken çok dikkatli olmalısınız. Bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlar ve siz de amacınıza ulaşacaksınızdır.

Eve Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır?

Büyülerin güçleri ile tesir etme süreleri doğru orantılıdır. Bir büyü ne kadar güçlü ise o kadar uzun süreli olarak kişi üzerinde etkilerini gösterir. Bu büyü de güçlü büyüler arasında yer alır ve tesir süresi de uzun olacaktır. Fakat belli bir süre geçtikten sonra mutlak büyünün yeniletilmesi de gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde devam etmesini sağlayabilirsiniz. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kısa zaman içerisinde büyü etkisinden kişi kurtulur ve normal hayatına devam eder. Gene evine bağlı biri olmayacaktır ve siz de gene eski günlerinizi yaşamaya devam edeceksinizdir. Kocam evine nasıl bağlı olur diyen kişiler mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeliler ve bu süre bitmeden önde yenileme işlemini yaptırmalısınız. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz. Büyünün etkilerinin bitip bitmeyeceğini de gene kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise büyünün etkisi kısa zaman içerisinde sona eriyor demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Eve Bağlama Büyüsü Yaptırmak Dinimizce Günah mıdır?

Dinimizde büyüler ile ilgili pek çok ayet yer almaktadır. Büyü yapanlar ile ilgili ayetler insanları uyarmaktadır. Büyü çok büyük günahtır ve bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmamalı ve uzak durmalısınız. Büyü yaptırdığınız da günlük hayatınızda da hiçbir şey yolunda gitmeyecektir. Artık her işiniz ters gidecek ve büyü sizi de etkilemeye başlayacak. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizler büyü yöntemini kullanmıyoruz ve size de asla tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullandığınız da en büyük günahlardan birini işlemiş olursunuz. Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli doğal yollardan amacınıza ulaşmayı tercih etmelisiniz. Eşinizle sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışmalısınız. Zaten büyü geçici bir çözümdür ve büyünün elinde sonunda tesiri biter. Tesiri bittiğinde de kişi gene size eskisi gibi davranmaya devam edecektir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiç bir şekilde kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Büyü yöntemini siz bozmaya kalkarsanız eğer pek çok olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyüyü bozmaya kalkarsanız üç harfliler de size musallat olabilirler. Bu yüzden medyuma gitmek sizin için daha iyi olacaktır. Bu büyünün bozulması için medyuma muskayı da götürmelisiniz. Bu şekilde muska üzerindeki büyü etkisi ortadan kaldırılır ve kişi de gene eski hayatına geri döner. Büyü bozulması sırasında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Hiçbir işlem de hata yapılmamalıdır. Aksi taktirde büyü ters tepebilir ve bu kez siz de büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayabilirsiniz. Sizin de hayatınız olumsuz yönde ilerleyecektir.

Eve Bağlama Celbi Nasıl Yapılır?

Celb yöntemi büyüye nazaran çok daha fazla kullanılan bir yöntemdir. Bunun ana sebebi ise bu yöntemin büyü gibi zararlarının olmamasıdır.  Celb yöntemini medyumlar da daha çok tercih ederler. Bu yöntemin uygulaması sırasında medyum kişi üzerine dualar eder. Bu şekilde celb işlemi tamamlanır. Kişiler kendileri bu yöntemi uygulamaya kalkmamalıdırlar. Bu yöntem için gerçekten çok iyi bir medyum bulmanız gerekmektedir. Bu şekilde ancak işlem etkilerini kişi üzerinde gösterecektir. İşlem bittikten sonra kişi gene büyü de olduğu gibi evine bağlı biri haline dönüşür. Fakat celb işleminin tesir süresi büyüye göre çok daha azdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu işlemin yaptırılmasından sonra mutlaka sık sık tesir süresine dikkat etmeli ve kontrol etmelisiniz. Celb işleminin tesir süresi bitmeye başladığında kişi gene size eskisi gibi davranmaya başlayacaktır. Bu durumda hemen medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız. Yenileme işlemini de siz kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Medyuma giderek yeniden celbin yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde işlem yeniletildikten sonra gene kişi evine bağlı biri olmaya devam edecektir. Celb işleminin tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmaz ve amacınıza ulaşırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir