Kocam Sevgilisinden Ayrılsın

Ayırma Büyüsü

Sevdiği kişi ile arasında sorun olan kişiler ya da sevenleri birbirinden ayırmak isteyenler büyü yöntemlerini kullandıklarında karşılarındaki kişiyi istedikleri gibi yönlendirebilirler. Büyünün etkisi ile kişiler artık bir kukla gibi avcunuzun içinde olur. Artık onları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz ve istediğinizi yaptırabilirsiniz. Büyü yöntemi insanlar tarafından genelde aşk için ya da ayrılık için çok fazla kullanılır. Bu yüzden bu büyü türleri çok daha etkilidir. Kocam sevgilisinden ayrılsın isteyen kişiler bu ayrılık büyülerinden istediklerini kullanarak rahatlıkla kocalarını sevgililerinden ayırıp kendilerine bağlayabilirler. Bu yöntemi kullandığınız da karşınızdaki kişi tamamen artık iradesi bir şekilde sizin istediğini gibi hareket etmeye başlar. Bu şekilde kişinin duygularını değiştirebilirsiniz. Artık kişi hayatındaki kişiden soğur ve tamamen ondan nefret edecek hale gelecektir.

Papaz Büyüsü ile Çiftleri Ayırma

Papaz büyüsü çok eski zamanlardan bu yana kullanılan bir büyü türüdür. Özellikle bu büyüye papaz büyüsü denilmesinin sebebi eski zamanlarda büyüyü papazın yapmasıdır. Bu büyü günümüzde çok daha farklı şekillerde uygulanır. Kuvvetli bir ayırma büyüsüdür ve etkilerini görmeye başladıktan sonra çift kısa süre içerisinde birbirinden soğuyarak ayrılma kararı alır. Bu şekilde papaz büyüsünü kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Papaz büyüsü yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz büyü yöntemini uygulayamazsınız. Bu büyü çok kuvvetli olduğu için olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Kendiniz bir şeyler yapmaya çalışmamalı mutlaka tecrübeli bir medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde büyü yöntemini uygulattığınızda siz herhangi bir zarar görmezsiniz. Büyü yönteminin uygulanması için medyum bir bardak su içerisine büyülü sözcükler okur. Daha sonra birbirini seven iki kişi için bir ipe düğüm atar. Bu ipi daha sonra düğüm olan yerden keserek ipleri suyun içine atar. İpler bu su içerisinde üç gece boyunca bekler. Daha sonra bu büyülü suyu eşinize içirmeniz gerekir. Kocam sevgilisinden ayrılsın isteyen kişiler büyüyü bu şekilde uyguladıklarında herhangi bir sorun ile karşılaşmazlar ve sonuç alacaklardır. Kişi büyülü suyu içtikten sonra büyünün etkisi altına girer ve amacınıza ulaşacaksınızdır.

Papaz Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkisi

Papaz büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi kendini tuhaf hissetmeye başlar. Artık normal bir şekilde hareket edemez. Kişi tamamen artık büyünün etkisi altında olacağı için sevdiği kişiyi farklı şekillerde görmeye başlar artık ondan korkacaktır. Özellikle bu büyü üç harfliler ile birlikte yapılan bir büyü türü olduğu için bu varlıkla da kişiye sürekli olarak sevdiği kişi hakkında vesvese veririler. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket edecek ve sevdiği kişiyle sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır. Zaman geçtikçe büyü çok daha etkili bir hale geleceği için artık tamamen büyü etkisi ile kişi sevdiği kişiden nefret edecek ve ayrılma kararı alacaktır. Kocam sevgilisinden ayrılsın isteyen kişiler bu şekilde papaz büyüsünün etkisi ile kocalarını sevgilisinden ayırabilirler. Kişiler artık sevgilisinden ayrıldıktan sonra onu kendinize bağlamak için bağlama büyüsü de yaptırabilirsiniz. Bu bağlama büyüsü ile kocanızın gözü artık sizden başka birini görmez olur ve bir daha da sizi aldatmaya kalkmayacaktır. Bu şekilde tamamen kocanız size bağlı biri olur, sizi sevecek evine de sadık olacaktır.

Papaz Büyüsünün Etki Etme Süresi Nedir?

Papaz büyüsü etkisi kuvvetli olan bir büyü türü olduğu için kolay kolay bu süre sona ermez. Ama gene de kişinin tekrar sevdiği kişi ile bir araya gelmemesi için dikkatli olmalısınız ve büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Bunun için yenileme işlemini tekrar medyuma yaptırmalısınız siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Bu kez büyüyü yenileyemez iseniz etkisi sizin üzerinizde görülebilir. Papaz büyüsü yeniletilmesi için kocanızın davranışlarına da bakabilirsiniz. Çünkü bu büyü ne kadar güçlü etkilere sahip olsa da her kişi üzerindeki etki etme süresi farklılık göstermektedir. Bu yüzden mutlaka kişinin davranışlarına göre büyünün etki süresini kontrol etmelisiniz. Bu şekilde kişinin soğuk davranışlarını gördüğünüzde anında medyuma giderek büyüyü yeniletmelisiniz. Bu şekilde büyüyü yenilettiğiniz de tamamen kişi tekrar büyünün etkisi altına girer ve gene büyü etkisi ile hareket etmeye başlayacağı için sevdiği kişi ile bir araya gelemez.

Papaz Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Papaz büyüsü gücü büyük ve üç harfliler ile yapılan bir büyü türü olduğu için çok tehlikelidir. Bu büyüyü yapmaya kalktığınız da üç harfliler size musallat olabilirler. Bu kez siz üç harflilerin kontrolüne girersiniz. Aynı zamanda bu varlıklar insanların enerjilerini çekerler. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu tarz büyüleri yaptırmadan önce kendinize bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Koruma büyüsü yaptırdığınız da bu büyü sizi papaz büyüsünün olumsuz etkilerine karşı koruyacaktır. Bu şekilde herhangi bir zarar görmezsiniz. Fakat dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmanızı size tavsiye etmiyoruz ve biz de hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollardan eşiniz ile konuşarak sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için de çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar. Aynı zamanda bu dünyada da aynı cehennem ateşini yaşarsınız. Büyüden uzak durmalısınız.

Papaz Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Papaz büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için ve özellikle de üç harfliler ile yapılan bir büyü yöntemi olduğu için bozulması oldukça zordur. Bu yüzden bu büyünün bozulması için tekrar medyumdan yardım almalısınız. Aynı medyuma gitmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu kez büyü çok daha kolay bir şekilde bozulur. Medyum büyüyü bozmak için üç harflilerden gene yardım alır. Ancak bu varlıkların yardımı ile büyü bozulabilir. Büyü bozulduktan sonra ise kişi anında eski haline dönmez. Bir süre daha kişi büyünün etkilerini üzerinde gösterir. Büyünün etkileri yavaş yavaş kişilerin üzerinden geçecektir. Kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra gene eskisi gibi sevdiği kişiyle barışır ve gene ona aşık olacaktır. Büyü ile ilgili ise herhangi bir şey hatırlamaz. Tamamen normal bir şekilde yaşamaya devam edecektir.

Soğutma Celbi ile Sevenleri Ayırmak Celb yöntemi de büyü gibi pek çok amaç için tercih edilir. Eğer bu yöntemi ayrılık için kullanacaksanız bu kez buna niyet etmeniz gerekir. Daha sonra kişi hocaya gidere celb yöntemini uygulatmalıdır. Bu yöntem uygulanırken dualar edilir. Medyum ya da hoca size bir kağıda yazılı celb duasını verir. Bu duayı sürekli olarak celbin etkisini görene kadar okumanız gerekir. Daha sonra celb belli bir zaman geçtikten sonra kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Özellikle de celb işlemi büyüye göre biraz daha uzun süreli olarak etkisini gösterir. Genelde 90 güne kadar celbin süresi devam etmektedir. Tabi daha kısa zaman içerisinde de celbin etkisini görebilirsiniz. Celb etkisini gösterdikten sonra kişi artık sevdiği kişiden soğuyacak ve ayrılma kararı alacaktır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir