Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nedir?

İnsanlar sevdikleri insana kavuşabilmek için onların mutluluklarını bozmaya çalışırlar. Bunu doğal yollardan yapamadıklarında da büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Büyü çok güçlü bir yöntemdir ve bu yöntemi kullandığınızda karşınızdaki kişi tamamen artık size bağlı bir hale gelir ve sizin sözünüzden çıkmayacaktır. Büyü ile rahatlıkla bir insanın hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Kişi artık tamamen büyü ile hareket edeceği için siz nasıl yönlendirirseniz hayatını o şekilde yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden de kişinin duygularını değiştirebilirsiniz. Kişinin duyguları değişeceği için hayatındaki kişiyi de terk edecektir.  Bu yüzden de kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi etkileyerek kendinize büyü yöntemi ile aşık edebilirsiniz. Fakat ayırma büyüsü gibi büyülerin gücü oldukça büyüktür. Bu yüzden kişilerin mutlaka çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Büyü yöntemini hiçbir şekilde siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün doğru bir şekilde yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyüden siz zarar görmeyeceksinizdir ve kısa süre içerisinde de amacınıza ulaşacaksınızdır.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık normal bir şekilde hayatına devam edemez. Çevresindeki herkesten giderek uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu yüzden kısa süre içerisinde de hayatındaki özel kişiye karşı da soğuk davranmaya başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladıkça kişi sevgilisi ile sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır. Bu kavgaların sebebi de belli olmayacaktır. Hemen hemen artık her şeyden dolayı kavga etmeye başlayacakları için birbirlerinden nefret edecek konuma geleceklerdir. Bu yüzden de büyünün etkisi yüzünden en kısa süre içerisinde birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde ayırma büyüsüetkisini gösterdikçe sizde amacınıza ulaşacaksınızdır. Özellikle bu büyü yapımı sırasında medyum üç harflilerden de yardım alır. Bu varlıklar sürekli olarak kişinin aklını bulandıracaklardır. Sürekli kişiye sevdiği kişi ile alakalı kötü yönde vesveseler vermeye başlarlar. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi sevdiği adam ya da kadından nefret edecek konuma gelecektir. Bu şekilde büyü etkisini sürdürmeye devam eder.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri

Ayırma büyüleri çok farklı şekillerde uygulanabilmektedir ve çok fazla çeşidi vardır. Bu yüzden bu büyü yönteminin yapımında dikkatli olunması ve hiçbir şeyin yanlış bir şekilde yapılmaması gerekmektedir. Ayırma büyüsüiçin medyuma gittiğinizde muska yöntemi kullanabilirsiniz. Kişinin duygularını yönetmek için bir muska yazılır. Bu muskayı mutlaka kişinin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Muska açılır ya da kaybolur ise büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli bir şekilde muskanın muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar ve en kısa zamanda kişi büyünün etkisi ile sevdiği kişiden ayrılma kararı alacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü ile Ayırma

Bir diğer etkili yöntem ise domuz yağı büyüsüdür. Domuz yağı büyüsü diğer büyü yöntemlerine göre çok daha etkilidir ve kısa süre içerisinde sonuç almanızı sağlar. Bunun için medyum domuz yağı üzerine büyülü sözcükler söyler ve bu yağın kişilerin evinde bir yere sürülmesi gerekmektedir. Domuz yağı sürüldükten sonra kişiler sürekli olarak kavga edip birbirlerine karşı kötü davranmaya başlayacaklardır. Bu şekilde ayırma büyüsüçeşidi olarak domuz yağı büyüsünü kullandığınızda da sonuç alacaksınızdır.

Papaz Büyüsü ile Ayırma

Papaz büyüsü de gücü büyük olan ayırma büyülerinden biridir. Bu büyü için medyuma gittiğinizde üç harfliler ile iletişime geçilerek direk bu varlıkların yardımı ile kişi üzerine büyü yapılır. Artık kişi tamamen bu varlıkların kontrolü altında olacaktır. Bu yüzden de tamamen üç harfliler nasıl isterse kişi o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde de kısa zaman içerisinde kişi sevdiği kişiden nefret edecektir. Fakat bu ayırma büyüsüdiğer büyülere göre çok daha fazla tehlikelidir. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde bu büyü yöntemini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız aksi taktirde üç harfliler bu kez size musallat olacaklardır. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Yumurta Akı Büyüsü ile Ayırma

Bir diğer ayırma büyüsü ise yumurta büyüsüdür. Bu büyü için medyuma gittiğinizde bir yumurtanın akı üzerine büyülü ayrılık sözcükleri okunur. Daha sonra bu yumurta akı kişilerin evinin kapısına sürülmelidir. Bu şekilde kişiler her eve girdiklerinde birbirlerine karşı oldukça kötü davranmaya başlayacaklar ve ev içerisinde sürekli bir huzursuzluk olacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu ayırma büyüsüde bu şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermektedir.

Ayırma Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Ayırma büyüsü etkileri oldukça uzun sürmektedir. Fakat her ayırma büyüsünün tesir süresi aynı değildir. Büyülerin yapım şekillerine göre tesir süreleri de birbirlerinden farklılık gösterecektir. Bu yüzden mutlaka her büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniden yapılması şarttır. Büyü yeniden yapıldığı taktirde ancak etkilerini kişi üzerinde sürdürmeye devam edebilir. Bunun için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri şarttır. Hiçbir şekilde siz kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Bu kez büyüyü yenilerken yanlış bir şey yaparsanız büyünün tüm gücü sizin üzerinize çekilecek ve çok kötü bir şekilde siz büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu ayırma büyüsütesir süresi biter ise eğer kişi anında büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde eski hayatına ve duygularına geri döneceği için sevdiği kişi ile de barışacaktır. Bu yüzden mutlaka tesir süresine önem verilmeli ve bu süre sona ermeden önce yeniletilmesi sağlanmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerinde sürekli olarak etki etmesini ve devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü bozulması için kişiler hiçbir şey yapmamalıdır. Mutlaka medyuma gitmelisinizdir. Bu büyü çok güçlüdür ve üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklardan yardım alınması gerekmektedir. Siz büyüyü bozmaya kalktığınızda mutlaka bu varlıklar sizi rahatsız etmeye başlayacaklardır ve büyünün bozulmasını istemeyecekleridir. Bu yüzden medyumun büyüyü bozmasını sağlamalısınız. Bu ayırma büyüsübozulması için medyum üç harflileri ikna edecektir. Bu varlıklar ikna olduktan sonra kişi üzerindeki büyü etkilerini ortadan kaldırırlar. Bu sayede kişi büyünün tesirinden kurtulacağı için kısa süre de normal hayatına devam edecektir. Büyünün etkileri ortadan kalktığında da kişi hiçbir şekilde bir şey hatırlamaz ve üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Yapmak Günah mı?

Dinimize göre büyü yöntemi insanların hayatlarını ve kaderlerini değiştirmenin bir yoludur. Fakat bu yolu deneyen kişiler Allah’a şirk koşan kişilerdir. Bu yüzden de en büyük günahı işlemiş olurlar. Böyle bir durumda da bu kişiler öldükten sonra cehenneme girecek ilk kişilerdir. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı asla tercih etmiyoruz. Sizler de büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollardan amacınıza ulaşmayı denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir