Sevdiğimi Kendime Nasıl Aşık Ederim

Aşk Büyüsü

Sevdiğim biri vardı fakat ne yaptıysam ona kendimi sevdiremedim. Ne sürprizler ne hediyeler ama yok o beni sevmedi. Sonunda gitti başka biri ile birlikte oldu. Onları öyle görünce dayanamadım ne yapacağımı bilemedim. Ben de durumdan bir arkadaşıma bahsettim ve o da bana bir medyum önerdi. Medyuma giderek sevdiğimde beni sevsin diye aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim. Sevdiğimi kendime nasıl aşık ederim diye medyuma gittiğim de bana en kuvvetli aşk büyüsünü yaptı. Bu aşk büyüsü sayesinde birkaç gün içerisinde sevdiğim kişi bana gelerek aslında hata yaptığını ve beni sevdiğini söyledi. Gerçekten büyü işe yaramıştı. Kısa süre sonra sevdiğime kavuşmuştum. Gerçekten de sevdiğim de beni seviyordu. Bu büyü sayesinde sevdiğime kavuşmuştum ve çok mutluyum. İyi ki bu büyüyü yaptırmayı akıl etmişim.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü en güçlü büyülerden biridir. Eski zamanlardan bu yana insanlar sürekli olarak aşk için büyü yöntemini kullanırlar. Bu yüzden de aşk büyülerinin pek çok farklı çeşidi varadır. İstediğiniz aşk büyüsünü yaptırarak kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz. Aşk büyüsü yapımı için mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Aksi taktirde kendiniz bu büyüyü yapmaya kalkarsanız pek çok olumsuz durum söz konusu olacaktır. Aşk büyüsü yaptırmak için medyuma gittiğiniz de ya muska yazılır ya da sevdiğiniz kişinin saçı, tırnağı, bir eşyası üzerine büyü yapılmaktadır. Hangi yöntemi tercih ederseniz edin mutlaka sonuca ulaşacaksınızdır. Sadece büyünün uygulama şekline göre etki süresi değişecektir. En güçlü yöntem muska yöntemidir. Bu yöntem için medyum üç harflileri kullanarak bir muska hazırlar. Muska hazırlandıktan sonra mutlaka büyü yapılan kişinin evinde bir yere bu muskanın saklanması gerekmektedir. Hiçbir şekilde muskanın açılmaması ve bulunmaması gerekir. Bu yüzden muskayı çok iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Sevdiğimi kendime nasıl aşık ederim merak eden kişiler sevdikleri kişiye ait olan bir saç ya da tırnak parçasını da medyuma götürerek büyü yaptırabilirler. Bu şekilde kişinin saçı üzerine büyü uygulandığı için kısa zamanda sonuç alırsınız. Sadece bu saçın kişiye ait olduğundan emin olmalısınız. Saç kime ait ise büyü onun üzerinde etkisini gösterecektir. Bu aşk büyülerinden birini tercih ederek rahatlıkla işlemlerinizi yaptırabilir ve amacınıza ulaşabilirsiniz. Hepsinin sonucunda mutlaka sevdiğiniz kişi de sizi sevecek mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır.

Aşık Etme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri birbirlerinden farklılık gösterir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Mutlaka belli bir süre sonra büyünün etkisi sona erecektir. Büyünün çok güçlü olması tesir süresini uzatmaz. Hiçbir büyü sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyü tekrar ettirildiği süre boyunca etkilerini kişi üzerinde sürdürmeye devam eder. Aksi taktirde büyünün etkisi bittiğinde kişi de normal hayatına geri dönecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum giderek büyünün yeniletilmesini sağladığınız da kısa zaman da büyü gene kişi üzerinde etki eder ve sonuç alacaksınızdır. Bu şekilde büyüyü yeniletmek için tekrar medyuma gittiğiniz de gene aynı şekilde büyü işlemi uygulanır ve kişi de tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Sevdiğimi kendime nasıl aşık ederim diyen kişiler mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmelilerdir. Aksi taktirde kişi büyü etkisinden çıkar ise hiçbir şekilde sizi sevmeyecek ve terk edecektir. Mutlaka tesir süresine çok önem vermelisiniz.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyü türü en güçlü büyülerden biridir. Bu yüzden bu büyünün bozulması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz herhangi bir ey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyüden etkilenmeden kurtulamazsınız. Özellikle aşk büyüleri için üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için büyü bozulması için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden ve üç harflilerin saldırılarından korumuş olursunuz. Bu şekilde büyü yöntemini bozdurduktan sonra kişi kısa zaman içerisinde gene eski hayatına geri dönecek ve hiçbir şey yokmuş gibi yaşamaya devam edecektir. Bu büyü çok güçlü olduğu için kişi ilk başta kendisini yorgun hissedebilir. Öncelikle kişinin kendisini toparlaması gerekecektir. Bu yüzden büyü bozulur bozulmaz kişi büyünün etkisinden çıkamaz. Belli bir zaman geçtikten sonra ancak kişi normal hayatına geri dönecektir. Bunun sebebi de büyü kişinin tüm enerjisini çeker. Bu yüzden bir süre geçmelidir.

Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Bizim dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir. İnsanlar amaçları iyi bile olsa hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Mutlaka doğal yolları kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi gerçekten sevecektir. Büyü yöntemini kullandığınız da büyünün süresinin bitmesi ile birlikte kişi de sizi terk edecektir. Bu yüzden doğal yollar ile amacınıza ulaşmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar ve günlük hayatlarında da hiçbir şey yolunda gitmeyecektir. Bu yüzden de sizlere büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Aynı zamanda büyü yöntemini kullandığınız da insanların kaderlerini değiştirdiğiniz için de günaha girersiniz. Bizler büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Kesinlikle doğal yolları kullanmalısınız.

Aşık Etme Celbi İşe Yarar mı?

Celb yöntemi de uygulanan kuvvetli bir işlemdir. Bu işlem tamamen dualar ile yapılır. Bu yüzden herhangi bir zararı da yoktur. Bu işlemi uygulattıktan sonra da mutlaka büyü gibi amacınıza ulaşacaksınızdır. Kısa zaman içerisinde artık karşı tarafın size karşı duyguları oluşmaya başlar. Bu şekilde sevdiğiniz insana ulaşabilirsiniz. Bu celb yönteminin uygulanması için de mutlaka iyi bir medyum ya da hocaya gitmeniz gerekmektedir. Siz kendiniz celb yöntemini uygulasanız bile sonuç alamazsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmelisiniz. Celb dualar ile yapılan bir yöntem olduğu için etkileri biraz daha uzun süreli olarak görülür. Bu yöntemin de mutlaka belli bir süre geçtikten sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü etkileri çok daha uzun süreli etki eder. Celb ise sürekli olarak yeniletilmelidir. Aksi taktirde hiçbir etkisi kalmayacağı için kişi celbin etkisinden çıkar ve gene sizi terk edecek normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde celb yöntemini yenileterek devamlılığını sağlayabilirsiniz. Sevdiğimi kendime nasıl aşık ederim diyenler celbin tesir süresine dikkat ettikleri sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaklardır. Fakat celb yöntemi ne kadar zararsız gibi dursa da o da günahtır ve bu yöntemi de kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir