Sevdiğim Kişiyle Sevgili Olmak İçin Ne Yapmalıyım

Aşk Büyüsü

Sevdiğim biri vardı ama o beni hiçbir zaman sevmedi. Ona ne sürprizler ne hediyeler aldım ama o hiç birini istemedi. Onu etkilemek için elimden geleni yaptım ama olmadı. Artık tam pes ettim derken bir gün bir arkadaşım bana celb işleminden bahsetti. O da daha önce sevdiği kişi ile aynı şeyleri yaşamış ama bir medyum bulmuş ve sevdiği kişi ile birlikte olmak için celb yaptırmaya karar vermiş. Şimdi gerçekten çok mutlular sevgilisini de tanıdığım için çok şaşırdım. Ben de başka çarem yok diye düşünmeye başladım ve celb yaptırmaya karar verdim. Onun bana önerdiği medyuma gittim ve sevdiğim kişiyle sevgili olmak için ne yapmalıyım dediğim de bana bağlama celbini önerdi. Bu celb sayesinde karşı tarafın kalbi tamamen sana bağlanıyormuş ve artık gözü senden bir başkasını görmez hale geliyormuş. Ben de kabul ettim ve bu bağlama celbini uygulamaya karar verdim. Aradan biraz zaman geçti ve ben celbi yaptırdım. Celbi yaptırdıktan sonra gerçekten şok oldum. O kadar uğraştığım kişi benden sanki çok etkilenmiş gibiydi, artık yanımdan ayrılmıyordu. Ne istersem onu yapıyordu ve biz kısa bir süre sonra sevgili olduk. Artık o da beni seviyordu. Hepsi bu celb sayesinde oldu. İyi ki arkadaşımı dinlemişim de celb işlemini yaptırmışım.

Bağlama Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Bağlama

Bağlama büyüsü kuvvetli bir kara büyüdür. Çok güçlü bir büyü olduğu için dikkat edilerek yapılması gerekmektedir. Mutlaka bu büyünün yapımı için medyuma gitmelisiniz. Medyuma gitmeden siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmalısınız ve medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de bağlama büyüsü için bir ip üzerine kişinin ismi okunarak sürekli olarak düğüm atılır. Aynı zamanda büyülü sözcükler de okunur. Tam 41 adet düğüm atıldıktan sonra büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra mutlaka kişinin evinde yattığı yere bu ipi koymanız gerekmektedir. Ya da bunun yerine kişinin evine yakın olan bir toprağa da büyüyü gömebilirsiniz fakat toprağın mutlaka temiz olması gerekmektedir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra artık kişi büyünün etkisi altına girer ve o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık sürekli sizi düşünür. Rüyalarında bile artık tamamen sizi görmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi giderek size bağlanır ve artık gözü de gönlüde sizden başkasını göremez hale gelir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilir onu kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğim kişiyle sevgili olmak için ne yapmalıyım denildiğinde bu şekilde bağlama büyüsünü kullanabilirsiniz. Bağlama büyüsü ile kısa zaman içerisinde sonuç alacaksınızdır.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadar Sürer?

Bağlama büyüsü tesir süresi uzun süren bir büyüdür. Bu büyü için sık sık yenileme işlemi yaptırmanıza gerek yoktur. Büyünün etkileri sonsuza dek de kişi üzerinde sürmez. Bu yüzden belli bir zaman geçtikten sonra mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Bunun için de mutlaka tekrar aynı medyuma gitmelisiniz. Medyum tüm işlemleri en başından itibaren yapar ve büyü gene kişi üzerinde etkili olmaya devam edecektir. Büyünün etkileri bu şekilde kişi üzerinde sürer. Sevdiğim kişiyle sevgili olmak için ne yapmalıyım diyenler için mutlaka tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biter ise bu kez kişi büyünün etkisinden çıkacağı için normal bir şekilde hayatına devam edecek ve gene sizi sevmediğini fark edeceği için ayrılacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk davranmaya başladı ise büyünün etkisi bitiyor demektir. Bu durumda hemen medyuma giderek işlemin en başından itibaren yeniden yapılmasını sağlamalısınız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur denildiğinde bu büyü çok güçlü kara büyülerden biri olduğu için mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Büyüyü siz kendiniz hiçbir şekilde bozamazsınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyünün bozulması için medyum büyülü ipteki düğümleri tek tek çözer. Bu yüzden büyülü ipi de mutlaka medyuma götürmelisiniz. Büyü bu şekilde bozulur. Büyü bozulduktan sonra da kişi kısa zaman içerisinde kendine gelecektir. Artık tamamen eskiden olduğu davranmaya başlar ve herhangi bir şekilde de üzerinde büyü olduğunu hatırlamaz. Sanki hiçbir şey yokmuş gibi kaldığı yerden hayatını yaşamaya devam eder. Bu şekilde büyü işleminin kişi üzerinde etkisiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günahı Nedir?

Bağlama büyüsü ve diğer tüm büyüler ile insanlar amaçlarına ulaşmaya çalıştıklarında çok büyük günaha girmiş olurlar. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü kişinin duygu ve düşüncelerini değiştirdiği için artık kişi tamamen kendi iradesi dışında yaşamaya başlar. Bu yüzden de artık kişi tamamen büyü etkisi altına girer ve kendi kaderini yaşayamaz. Bu da Allah’a şirk koşmaktır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı denememelidirler. Siz büyü yöntemini kullandığınız da anlık olarak amacınıza ulaşsanız da belli bir süre sonra büyü sizi de sarmaya başlar ve artık siz de büyünün etkisi altına girersiniz. Aynı zamanda büyü yöntemini kullanan kişiler cehennem ateşi ile cezalandırılırlar. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bizler büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de hiçbir şekilde büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Büyü yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmak sizin içi daha iyi olacak ve böylece günaha da girmemiş olacaksınızdır.

Bağlama Celbi Yaptırmak

Celb işlemi de çok fazla kullanılan bir diğer yöntemdir. Bu yöntem ile de amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu şekilde celb işlemi ile de sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Celb işlemi rahmani bir yöntem olarak geçer. Kişiler bu işlem için mutlaka iyi bir hocaya gitmelilerdir. Herkes celb işlemini uygulayamaz. Uygulasa bile sonuç alamayabilirsiniz. Siz de kendi başınız acelb işlemini uygulamaya kalkmamalısınız. Hocaya gittiğiniz de on dört gün boyunca dualar edilir. Siz de hocanın verdiği duayı sürekli olarak okumalısınız. Bu şekilde on dört günün sonunda celb işlemi tamamlanmış olur. Celb tamamlandıktan sonra etkileri de kişiler üzerinde sürecektir. Bu işlemin etki süresi değişkenlik gösterir. Bazı durumlar da kişilerin iradesi çok güçlü olduğu için celb işlemi de etkisiz kalabilmektedir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız ve celb işleminden kesin bir sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Sevdiğim kişiyle sevgili olmak için ne yapmalıyım denildiğinde bu şekilde celb işlemi ile de rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb işlemi ömür boyu kişiler üzerinde etkisini gösterir. Bu sebeple de hocalar ve insanlar tarafından daha çok tercih edilen bir işlemdir. Bir kez celb işlemini yaptırmış olmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir