Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Ederim

Aşk Büyüsü

Bir şeyin aşk olması için iki tarafında sevmesi gerekmektedir. Aksi halde o aşk olmaz. Peki, tek taraflı sevdi ne olur diye soracak olursanız platonik aşk olur. Pek çok kişi yaptığı araştırmalar neticesinde sevdiğim kişiyi kendine nasıl aşık ederim diye soru yönelttiği görülüyor. Bu durum aslında insanların ikili ilişkilerde ne kadar çok platonik seven kişi olduğunu ortaya koyuyor. Pek çoğunun sevildiğinden haberi bile olmadığı aslında göze çarpan kısım. Sevdiğin kişiyi kendine aşık edemediğin ve amacına ulaşamayan kişiler de bu tarz aramalar yaparak kendince çözüm arıyorlar. Bu durumun çözümü ise sonuç olarak büyüye çıkıyor. Aslında bizim tavsiye etmediğimiz bir yöntem olsa da oldukça fazla kullanılıyor.

Aşk Büyüsü

Karşılıksız seven kişilerin tek umudu olan aşk büyüsü genel manada zararsız bir büyü olarak gözlemleniyor. Bu nedenle de ak büyü olduğuna dair pek çok yazıda bulunuyor. Aslında aşk büyüsü kara büyüler arasında yer alıyor. Çünkü kişinin kaderini etkilediği gibi başka sevdiği ya da birlikteliğinin bitmesine neden oluyor. Hatta evli olan bir adama yapılması durumunda evliliğinde bitmesine yani yuvanın yıkılmasını sağlıyor. Bu gibi etkenler aşk büyüsünün kara büyüler kategorisinde olmasını sağlıyor. Zaten büyü genel anlamda İslam dini açısından uygun değildir. Aşk büyüsü, büyüler arasında en çok tercih edilen ve en çok kullanılan büyüler arasında ilk sırada yerini alıyor. Aşk büyüsünün pek çok çeşidinin olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır yazısını araştıran her kimse mutlaka kendim yaparım mantığı ile araştırdığı kesindir. Fakat aşk büyüsü kendi başına yapılacak bir işlem değildir. Mutlaka bir medyumdan yardım alınması gerekir. Aşk büyüsü yapımı kişinin durumuna göre hangi çeşidinin uygulanacağına medyum karar vermektedir. Genel anlamda pek çok aşk büyüsü çeşidi vardır. Örnek vermek gerekir ise saç büyüsünden adet kanı büyüsüne kadar pek çok isimli ve yapılışları farklı büyüler bulunur. Bu durum tamamen sizin durumunuzla bağlantılıdır. Fakat aşık edeceğiniz adamdan ya da kadından bir parça eşya olması gerekmektedir. Buna hangi büyünün yapılacağı ve medyum karar verir.

Aşk Büyüsü Günah mı?

Aşk büyüsü ya da büyü fark etmeksizin hepsi günahtır. Allah katında büyünün kesinlikle affı yoktur ve bu tamamen belirtilmiş bir durumdur. Müslüman olan kişilerin büyü gibi işlere bulaşmaması gerekir.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü etkileri aslında doğru ve güvenilir bir medyuma yapılır ise gerçek olur. Ama unutmamalısınız ki aşk büyüsü etkisi tamamen kişiyi size gelmez. Sadece büyü tesiri altında olduğu için gelir. Bunun için bizim çok önerdiğimiz bir durum değildir ve biz kesinlikle büyü yapmıyoruz.

Aşk Hamaylı

İlk kez duyan pek çok kişi olduğuna eminiz ki! Aşk hamaylı büyüden uzak ve alakasız bir işlem olup tamamen dualar ile yapılmaktadır. Bu kişinin sizi rüyasında görmesine ve rüyalarında sizinle olmasını sağlar. Bu şekilde kişinin aklına girmenize neden olur ve kendi kendine size aşık olur. Bu durum sadece bir vesiledir. Tamamen kişinin kendi iradesi ile kalıcı şekilde aşık olması sağlanır. Aşk hamaylı hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Büyü yapmıyoruz ve sadece celb, hamaylı, tılsım gibi işlemler yapıyoruz. Detaylı bilgi için whatsapp ve arama yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir