Hoşlandığım Kız Bana Nasıl Aşık Olur

Aşk Büyüsü

Hoşlandığım bir kız vardı ve aynı okulda olmamıza rağmen onun beni tanıdığından bile emin değildim. O çok popüler biri olmasına rağmen ben onun gibi dikkat çeken biri değilim. Bu yüzden bir türlü kendime güvenip ona olan duygularımı açamadım. Sonun da o da hayatına başka birini aldı. Şimdi sevgilisi var ve duygularımı hiç açamam derken bir arkadaşımla bu durumu paylaştım. O da bana celb yaptırabileceğimi bu sayede sevdiğim kızın da benden hoşlanacağını söyledi. Ben de normalde böyle şeylere hiç inanmam ama bir şansımı deneyim dedim. Zaten yapabileceğim başka da bir şey yoktu. Ben de güvenilir bir medyum buldum ve ona giderek hoşlandığım kız bana nasıl aşık olur ne yapmam gerek dediğimde bana bağlama celbi önerdi. Bu bağlama celbini yaptırdıktan kısa bir süre sonra kız gerçekten sevgilisinden ayrıldı ve bana gelerek duygularını açtı. Aslında beni sevdiğini fark ettiğini söyledi. Kısa zamanda hoşlandığım kız da bu celb sayesinde beni sevmeye başladı. O gün iyi ki o arkadaşım karşıma çıkmış ve bana celbi önermiş. Yoksa hala hoşlandığım kızı uzaktan sevmeye ve acı çekmeye devam edecektim. Şimdi bu celb sayesinde sevdiğim kızla birlikteyim ve çok mutluyum.

Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme

Bağlama büyüleri kara büyüler arasında yer alır ve en güçlü büyülerden biridir. Bu büyü türünü kullandığınız da kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka amacını ulaşacaksınızdır. Bağlama büyülerinin pek çok farklı yağım şekli bulunmaktadır. Bu yapım şekilleri aynı zamanda zordur da. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve mutlaka işlemin doğru bir şekilde yapılması için medyuma gitmelisiniz. Genelde insanlar büyü yöntemini kendilerinin de uygulayabileceklerini düşünürler fakat bu yöntem zor olduğu kadar tehlikelidir de. Bu yüzden hiçbir şekilde siz kendiniz bu yöntemi uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Bu yöntemi hoşlandığım kız bana nasıl aşık olur diyen kişiler kullanabilirler. Bu şekilde sevdiğiniz kız kısa zaman içerisinde size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Sadece işlemin uygulatılmasından sonra mutlaka tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü uygulatılması için medyuma gittiğiniz de mutlaka büyü yapılacak olan kişiye ait olan bir özel eşya gerekmektedir. Bu eşya üzerine büyülü sözcükler söylenerek ve üç harflilerin de enerjisi kullanılarak büyü işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra eşyayı tekrar kişiye yakın olabilmesi için kişinin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisi ile kişi artık tamamen farklı biri gibi davranmaya başlar. Özellikle büyü üç harfliler ile yapıldığı için bu varlıklar kişinin sizin hakkınızdaki düşüncelerini tamamen değiştirirler. Sürekli olarak kişiye sizi düşünmesi için vesveseler verirler. Kişi de artık tamamen sizi düşünmeye başlar ve sizinle alakalı hayaller kurmaya başlayacaktır. Bu şekilde kişi artık tamamen size aşık olur ve yanınıza gelerek duygularını size açar. Bağlama büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu için en kısa zamanda etkilerini görmeye başlarsınız. Bu şekilde hoşlandığım kız bana nasıl aşık olur diyorsanız bu yöntemi kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Bağlama büyüsü tesir süresi çok önemlidir. Ne kadar güçlü bir büyü olsa da mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de büyü tekrar aynı şekilde yapılmaya başlanacaktır. Bu şekilde etkilerini gene kişi üzerinde sürdürmeye devam edecektir. Bu şekilde kişi de sizi sevmeye devam eder. Fakat büyünün tesir süresine dikkat etmezseniz bu kez büyü kişiler üzerindeki etkisini tamamen yitirmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi olup bitenin farkına varacağı için kısa zaman içerisinde sizi sevmediğini anlayarak terk edecektir. Mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmelisiniz. Bu şekilde kişi büyü etkisi altından çıkmayacağı için olup bitenin de farkına varmayacaktır.

Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Bağlama büyüsü ile kişiler amaçlarına ulaşabilirler. Fakat bizim dinimizde büyüye yer yoktur. Büyü yaptırmak kesinlikle en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Niyetiniz iyi bile olsa büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Aynı zamanda kişilerin hayatları da hiçbir şekilde yolunda gitmeyecektir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yerine hoşlandığınız kıza duygularınızı dürüst bir şekilde açmayı denemelisiniz. Onu doğal yollardan sürprizler yaparak etkilemeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için de ilişkiniz için de çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü geçici bir çözüm olduğu için büyünün etkileri bittiğinde kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden doğal yollar ile kendinizi gerçekten sevdirmeniz çok daha önemlidir. Mutlaka büyü yerine doğal yollar ile sevdiğinize kavuşmaya çalışmalısınız. Bizler de büyü yöntemini günah olduğu için ve dinimizde yer almadığı için kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizler de hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemeli ve büyüden uzak durmalısınız.

Bağlama Celbi ile Aşık Etme

Bağlama celbi de büyü gibi tercih edilen aşık etme yöntemlerinden biridir. Bu yöntemin büyüden farkı herhangi bir zararı yoktur ve tamamen dualar ile uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra bu yöntem büyüye göre çok daha kısa süre etkisini göstermektedir. Bu yüzden celb yönteminin tesir süresinin mutlaka kontrol edilmesi ve sık sık yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde celb işleminin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde işlemin hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır ve siz de amacınıza ulaşamazsınız. Bu hoşlandığım kız bana nasıl aşık olur diyen kişiler celb yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Sadece bu yöntemin uygulanması için mutlaka çok iyi bir medyumun bulunması gerekmektedir. Her medyum bu işlemi uygulayamaz. Mutlaka duaları çok iyi bilen kişilerin bu işlemi uygulamaları gerekmektedir. Siz hiçbir şekilde kendiniz bu işlemi uygulayamazsınız. Uygulama yapsanız bile işlemden sonuç alamayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka çok iyi bir medyuma giderek işlemi yaptırmalısınız. Celb işlemi uygulatıldıktan birkaç hafta sonra kişinin size karşı olan davranışlarında büyük değişiklikler olacaktır. Artık kişi gündüz gece demeden sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Tamamen kişinin size karşı duyguları oluşmaya başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de size aşık olur ve sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Sadece tesir süresine önem vermelisiniz. Celb işleminin tesiri kısa sürdüğü için bir anda her şey eskisi gibi olabilir ve kişi sizi sevmediğini fark ederek terk edebilir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka çok dikkatli olmalısınız ve tesir süresi bitmeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Tesir süresi bitmeye yakın olduğunda kişinin size karşı davranışlarında değişiklikler olmaya başlayacaktır. Artık kişi size karşı soğuk davranmaya başlar. Bu durumda hemen celb işleminin yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir