Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsünün Genel Amacı

Büyülerin genel amacı kişilerin kontrolünü ele geçirmeyi sağlamasıdır. Çok eskiden bu yana insanlar bu yöntemi kullanarak amaçlarına ulaşmışlardır. Dinimizde de bu yöntem ile ilgili ayetlere yer verilmiştir, fakat dinimize göre bu yöntemi kullanmak en büyük günahlardan biridir. Büyü yöntemi aynı zamanda oldukça tehlikelidir. Bu yöntemin uygulanması sırasında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu varlıklar insanlarla uğraşmayı çok sevdikleri için musallat olma gibi durumlar ile çok sık karşılaşılmaktadır. Bu yüzden insanlar kendi başlarına büyü yöntemlerini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde bu tarz olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Aşk büyüsü insanların günlük hayatta normal şartlar altında ulaşamadıkları sevdiklerini elde etmek için kullandıkları bir büyü yöntemidir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Aşk büyülerinin uygulanması için pek çok farklı yöntem vardır. Büyülerin uygulanma şekilleri güçleri ile doğru orantıdadır. Uzun süreli etki yaratmasını istediğiniz bir aşk büyüsü için mutlaka medyuma giderek bir muska yazdırmalısınız. Medyum bu muskayı mutlaka üç harflilerden yardım alarak yazacaktır. Bu yüzden büyünün gücü çok daha büyük olacak ve kişi üzerinde çok daha hızlı bir şekilde tesir etmeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar ve size aşık olacaktır. Sadece kişinin bu Aşk büyüsü yazılı olan muskayı bulmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyü bozulacaktır ve kişi üzerindeki etkisini kaybedecektir.

Kolay Yapılan Aşk Büyüleri

Her aşk büyüsünün yapımı bu kadar zor değildir. Kolay aşk büyüsü için kendiniz de bir şeyler yapabilirsiniz. Ama mutlaka büyünün yapımında çok dikkatli olmalı ve yanlış bir uygulamadan kaçınmalısınız. Aksi taktirde büyü bu kez sizi sarmaya başlayacaktır ve siz olumsuz yönde büyüden etkileneceksinizdir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyüyü doğru bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Aşk büyüsü yapımı için genelde kişiye ait olan bir eşyanın kullanılması gerekmektedir. Bu eşya kişinin sürekli olarak yanında taşıyacağı bir eşya olmalı ki kişi büyünün etkisi altına girebilsin. Bu şekilde büyü yapıldıktan sonra kısa zamanda kişinin duygularının değiştiğini ve size aşık olduğunu göreceksiniz.

Aşk Büyüleri Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir?

Büyülerin belli etki süreleri vardır. Bu etki süreleri azalmaya başladıkça da kişilerin davranışlarında büyük değişiklikler olmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olunmalı ve büyülerin etki sürelerine dikkat ederek bu süre sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü tesiri bittiğinde hiçbir şekilde büyünün kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır. Kişi de bu yüzden kısa zaman içerisinde büyünün etkisi altından çıkacağı için eski hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletme işlemini hiçbir şekilde siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden siz de olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Büyü tesir süresi sona erdiğinde mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra kısa zaman da kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi gene sizi sevecektir. Aşk büyüsüyenilendikten sonra sevdiğiniz kişi gene sizin yanınızda olacaktır. Bu tesir süresinin mutlaka sona ermeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa sürede olup bitenin farkına varabilir. Eğer kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlar ise kısa zaman içerisinde de çözüm üretecek ve kendini koruma altına alacaktır. Bu yüzden büyünün mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir.

Aşık Etme Büyüleri Bozulabilirmi?

Büyülerin bozulması için kişilerin mutlaka medyuma giderek bu işlemi bozdurmaları gerekmektedir. Kişi hiçbir şekilde kendisi büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdır. Büyüyü siz bozmaya kalktığınızda bu kez büyünün bütün gücünü kendi üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Büyüden olumsuz yönde etkilenmemek için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinden kurtulabilirsiniz. Aşk büyüsübozulması için medyuma gittiğinizde üç harflilerin yardımı alınacaktır. Bu büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için gene bu varlıkların gücüne ihtiyaç vardır. Bu varlıklar kişi üzerindeki büyü etkisinin ortadan kalkmasını sağlarlar. Kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra kısa zamanda eski hayatını yaşamaya devam edecektir. Normal davranışlarına geri dönen kişi artık sizi de sevmediğini anlayacağı için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Bu şekilde aşk büyüsünün bozulması sağlanır.

Aşk Büyüsü Yaptırmanın Günahı Varmı?

Dinimizde büyüler ile ilgili pek çok ayet vardır ve bu ayetler ile insanlar uyarılmıştır Büyü yöntemi ile kişilerin kontrolünü ele almak ve onların isteği dışında hayatlarını ele geçirmek, değiştirmek en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı bu yüzden tercih etmemelisiniz. Büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Aşk büyüsügibi bir yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yolları kullanarak sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Bu şekilde kişinin sizi sevmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Hem günaha girmemiş olacaksınız hem de kişi sizi gerçek anlamda sevecektir. Büyü yöntemi ile kişi size aşık olsa da bu tamamen geçici bir durumdur. Kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra sizi kısa süre içerisinde unutacak ve terk edecektir. Fakat doğal yollar ile sevdiğinize ulaştığınızda kişi sizi gerçekten sevdiği için gerçekten sizin yanınızda olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü ve bunun gibi yöntemlerden kesinlikle uzak durmalısınız, bu yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Tehlikelimi?

Büyü yöntemi ile kişileri kontrol atlına alabilirsiniz. Fakat bu yöntemin pek çok tehlikesi vardır. Özelikle siz bu durumun farkına bile varmasanız da büyü sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız ve bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aşk büyüsügibi bir yöntemi kullandığınız da büyü bu kez sizi de sarmaya başlar. Büyü sizi saracağı için sizde büyü kontrolünde hareket etmeye başlayacaksınızdır. Büyünün etkisi altında hareket ettikçe bu kez kendi hayatınızı yaşayamaz duruma geleceksinizdir. Ayrıca büyüler üç harflilerin yardımı ile yapıldığı için bu varlıkların musallat olması gibi durumlarla da karşılaşacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu varlıklar belli bir süre sonra sizi de büyünün etkisi ile kendi dünyalarına çekmeye çalışacaklardır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu varlıklardan ve güçlerinden korunmak için kendinize bir koruma muskası yazdırmalısınız. Koruma muskası sizi tamamen büyünün olumsuz yönlerinden ve üç harflilerin gücünden kurtaracaktır. Siz hiçbir şekilde büyüden etkilenmeyeceksinizdir. Bu şekilde koruma muskası ile kendinizi koruyabilirsiniz. Fakat bu muskayı mutlaka üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyüyü üzerinizden çıkartmamanız gerekmektedir. Bu şekilde kendinizi büyüden ve etkilerinden koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir