Aşk Büyüsü ile Deliye Çevirmek

Aşk Büyüsü

Hintler büyü konusunda oldukça kendilerini geliştirmişlerdir. Bu deliye çeviren aşk büyüsü de Hint büyüsü olarak geçer. Hintler büyüler için farklı malzemeler kullanırlar. Genelde büyüleri yedirerek insanlara yaparlar. Bu yüzden büyünün etkileri de çok hızlı bir şekilde kişiler üzerinde görülmektedir. Bu yüzden çok fazla tercih edilen büyü türlerinden biri Hint büyüleridir. Hint büyüsü yaptırmak istiyorsanız mutlaka çok kuvvetli bir medyum tercih etmelisiniz. Çünkü bu büyüleri herkes uygulayamaz. Oldukça farklı uygulanma şekli ve materyalleri ile zor bir büyüdür. Bu yüzden mutlaka çok tecrübeli bir medyuma giderek işleminizi yaptırmanız gerekir. Aşk büyüsü ile deliye çevirmek istediğiniz kişiye bu büyü yöntemini uyguladıktan kısa bir zaman sonra mutlaka sonuç alırsınız. Artık kişi deli divane size aşık olacaktır. Oldukça tehlikeli ve değişik bir uygulama şekli olan bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Pek çok farklı zararını görebilirsiniz. Bu yüzden size mutlaka medyuma giderek işlem yatırmanızı öneriyoruz.

Hint Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Yapılır?

Bu büyünün uygulanması için ilk olarak aşık etmek istediğiniz kişinin ayak numarasını öğrenmeniz gerekmektedir. Kişinin ayak numarasını öğrendikten sonra bu ayak numarasına uygun olacak şekilde sağ ayağa göre bir kağıt üzerinde kalıp çıkarılır. Bu kalıp çıkarıldıktan sonra kağıdın her yeri dolacak şekilde kişi hakkında ne biliyorsanız yazmanız gerekmektedir. Doğum tarihi, kişinin lakabı, okuduğu okul, burcu, aile fertlerinin ismi gibi bu şekilde pek çok farklı detaya yer verebilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken şey boş yer kalmaması ve aynı zamanda kişinin dilinde bu bilgileri yazmanız gerektiğidir. Diyelim ki kişi Kürt o zaman Kürtçe bu bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Kişi Laz o zaman Lazca yazmanız gerekecek. Kişi İngiliz ya da yabancı uyrukluysa onun dilinde bu tüm bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Aşk büyüsü ile deliye çevirmek için mutlaka bu hususlara önem vermeniz gerekmektedir. Siz bu bilgileri doldurduktan sonra medyumda Hint ritüelini gerçekleştirir ve birkaç büyülü sözcüğü tekrar etmeye başlar. Bu kağıt parçası güzelce katlanır ve etrafına yeşil bir kumaş ya da ip geçirilir. Bu ip üzerine 21 adet düğüm atılması gerekmektedir. Ama bu düğümlerin mutlaka 21 saat içerisinde tamamlanması gerekmektedir. Aksi taktirde 1 saat içerisinde 21 düğümün hepsini atarsanız büyü ritüeli yanlış tamamlanacağı için hiçbir etkisi olmayacaktır. Bu yüzden mutlaka düğümlerin 21 saat içerisinde atılması gerekir. Her saat için tek bir düğüm atılmalı ve büyülü sözcükler okunmalıdır. Bu şekilde tılsım tamamlandıktan sonra size aşık olmasını istediğiniz kişinin evine bu tılsımı saklamalısınız. Bir sakı içine ya da kimsenin göremeyeceği bir kapı kirişi içine bu şekilde tılsımı saklayabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde tılsım kişi üzerinde tüm etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Sadece işlemlerin doğru bir şekilde ve doğru bir sıra ile yapıldığından emin olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde işlem hiçbir şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeyecektir.

Hint Büyüsü ile Aşık Etme Belirtileri Nelerdir?

Büyü başarı ile uygulandıktan sonra 21 gün sürenin geçmesi gerekmektedir. 21 adet düğümün hepsi bir güne tekabül eder. Bu yüzden 21 günün mutlaka geçmesi gerekmektedir. Bu süre dolduktan sonra artık tamamen karşı tarafın davranışlarında değişiklikler olmaya başladığını görebilirsiniz. Büyünün en büyük belirtisi rüyalardır. Bu büyü etkileri rüya ile kişi üzerine aktarılmaktadır. Kişi artık rüyalarında hep sizi görür. Sizinle aşk yaşadığını ve çok mutlu olduğunu görecektir. Bu rüyalar her gece tekrarlanır. Artık kişi rüyaların etkisi altına girmiş olacaktır. Bu yüzden de en kısa zaman içerisinde size gelerek rüyalarını anlatır ve sizi sevdiğini söyleyecektir. Bu şekilde Aşk büyüsü ile deliye çevirmek isteyen kişiler bu Hint büyüsünü kullanarak rüyalar aracılığı ile sevdikleri kişiye ulaşabilirler. İlerleyen süreçlerde büyü kişinin çok durgun bir ruh haline sahip olmasına sebep olur. Yani kişi artık normal hayatındaki gibi hareketli ve neşeli olmaz. Ruh hali tamamen değişir. Daha karanlık ve hareketsiz bir ruh haline sahip olacaktır. Bu da büyünün onu yönlendirmesinden kaynaklanmaktadır. Kişi bu ruh haline girdiği andan itibaren tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlıyor demektir. Kesin sonuç alacaksınızdır.

Hint Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir?

Hint büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için tesir süresi de uzun sürecektir. Yaklaşık olarak bu büyü 21 gün içerisinde etkilerini göstermeye başlar ve bu etkiler de 21 gün geçtikten sonra 3 ay daha kişi üzerinde kalmaktadır. Bu 3 aylık süreç bittikten sonra da mutlaka büyünün yeniden yapılarak kişiler üzerinde etki etmeye devam etmesini sağlamak gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz. Büyü etkileri için tekrar büyünün en başından itibaren aynı şekilde uygulanması gerekmektedir. Bunun için de kişilerin mutlaka tekrar aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Hint Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Bozulur?

Bu kuvvetli bir tılsım olduğu için büyünün bozulması için büyü yapılan kişinin karantina altında tutulması gerekmektedir. Büyüyü yapan medyuma büyü yapılan kişiyi götürmelisiniz ve kişi 10 gün boyunca özel olarak okunmuş sudan içmelidir. Medyum her gün büyünün etkilerinin azalması için kişi üzerine dualar okur. Bu şekilde kişi üzerindeki büyü sona ermiş olacaktır. 10 gün sonunda kişi karantinadan çıkarılır ve üzerindeki enerjiye bakılır. Kişinin ruh hali düzelene kadar büyünün etkileri gene bir nebze kişi üzerinde olacaktır. Kişi tam anlamıyla eski enerjisine kavuştuğunda bu büyünün etkileri kişi üzerinden kalkmış demektir. Bu şekilde büyünün etkilerinin bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Hint Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Hint büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için mutlaka sonuç alacaksınızdır fakat bu büyü yöntemi bizim dinimize göre yasaklanmış ve haram sayılmıştır. Bu yüzden biz sizlere büyü yöntemini hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz. Büyü yerin farklı yollar deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü yöntemini denediğiniz de çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmalısınız. Bu şekilde günaha girmemiş olursunuz. Aşk büyüsü ile deliye çevirmek isteyen kişiler büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amaçlarına ulaşmaya çalışmalılardır. Bu şekilde kendiniz de karşı taraf da zarar görmemiş olacaktır.

Aşk Celbi Yaptırarak Kişiyi Deliye Döndürme

Rahmani bir yöntem olan celb büyüden çok daha fazla tercih edilir. Bunun sebebi büyü gibi günah olmaması ve herhangi bir cezasının da olmamasıdır. Bu şekilde siz de celb yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Celb 14 gün içerisinde uygulanmaktadır. Bu uygulama süresi bittikten sonra da 3 ay boyunca etkilerinin kişi üzerinde görülmesi için beklemeniz gerekmektedir. Bu şekilde bekledikten sonra mutlaka sonuç alırsınız ve kişi sizin karşınızda deli divane olacak size aşık olacaktır. Bu şekilde celb yöntemini kullanarak da sevdiğiniz kişiye kavuşabilir ve onunla mutlu bir birliktelik yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu yöntemde oldukça kuvvetlidir ve işe yarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir