Sevgilim Ben Nasıl Affedebilir

Affetme Büyüsü

Sevgilimle genelde böyle küçük kavgalar ederdik ama şimdi eskisi gibi değil aramız en son büyük bir kavga ettik ve sonra sevgilim bir süre ara verelim görüşmeyelim dedi. Aslında ortada böyle çok büyük bir sorun da yoktu her zamanki kavgalarımızdı ama o bana yorulduğunu ve artık bu şekilde devam edemeyeceğini söyledi bende ne yapayım tamam dedim nasılsa belli bir zaman geçtikten sonra aramız düzelir diye düşünüyordum ama sonra aradan bir ay geçti ve hala beni aramadı. Ben onu hala çok seviyordum ve ayrılmak istemiyordum. Bir gün ona mesaj attım artık konuşmamız gerekiyor diye o da artık beni hayatında istemediğini söyledi ve ayrıldığımızı söyledi. O an yıkıldım meğer bu ara aslında bir ayrılıkmış ama ben anlayamamışım. Ben de asla ondan ayrılmak istemediğim için medyuma giderek celb yaptırmaya karar verdim. Sevgilim beni nasıl affedebilir diye medyumla konuştuk ve bana geri getirme celbi önerdi. Bu celbi yaptırdıktan sonra bir ay boyunca beklemem gerekti. Bir ay bekledikten sonra erkek arkadaşım bana mesaj attı ve konuşmamız gerekiyor dedi. Tamam dedim. Erkek arkadaşımla konuşmaya gittim ve benden af diledi. Bensiz olamadığını söyledi. Celb gerçekten de işe yaramıştı. Kısa zaman sonra erkek arkadaşımla tekrar birlikte olduk. Artık öyle eskisi gibi kavgada etmiyoruz ve çok mutluyuz. İyi ki de bu celb işlemini uygulatmışım yoksa sevgilim bir daha bana asla geri dönmezdi.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Uygulanmalıdır?

Geri getirme büyüsü zor bir büyüdür. Eğer bu büyü yöntemini uygulatacaksanız mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde işlemleriniz uygulansa bile sonuç alamazsınız ya da olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalırsınız. Genelde insanlar bu tarz büyü yöntemlerini kendileri uygulayabileceklerini düşünürler fakat büyü çok zor bir yöntem olduğu için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Mutlaka bu tarz büyülerin uygulatılması için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de Sevgilim beni nasıl affedebilir dediğiniz de bir geri getirme muskası yazılacaktır. Bu muskayı sevdiğiniz kişinin evine ya a eşyaları arasına güzelce saklamanız gerekmektedir. Büyü ancak kişiye yakın olduğu taktirde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü etkilerini göstermez. Bu büyü sayesinde kişi artık tamamen iradesini kaybetmeye başlar. Bu yüzden tamamen siz ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü yüzünden kişi artık tamamen sizi düşünmeye başlayacak sizinle alakalı hayaller kurmaya başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi tekrar sevmesini ve geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yüzünden kişi kısa zaman içerisinde size tekrar aşık olacak ve sadece sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi tekrar sevmesini sağlayarak size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Geri getirme büyüsü çok güçlüdür bu yüzden kısa zaman içerisinde de etkisini göstermeye başlayacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresine mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde işleme dikkat etmezseniz bu kez büyünün tüm etkisi sona erer ve kişi de büyünün etkisi altından çıkacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün tesir süresinin sürekli olarak yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için de kişiler tekrar medyuma gitmelilerdir. Medyuma giderek işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Yenileme işlemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka siz kendiniz büyünün yenilenmesi için bir şey yapmadan medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde siz büyüden zarar görmezsiniz. Büyü yeniletildikten sonra kısa zaman içerisinde tüm etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Sevgilim beni nasıl affedebilir denildiğinde bu şekilde büyünün tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece kişi sizin yanınızda olur. Büyü yeniletilmesi için mutlaka tesir süresinin bitmesini beklememelisiniz. Bu süre sona ermeden önce büyünün tesirinin yeniletilmesini sağlamalısınız. Çünkü büyünün tesir süresi biter ise kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden de olup bitenin farkına varacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla büyünün tesir süresine karar verebilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa zaman içerisinde büyünün etkisi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini söylemelisiniz.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Geri getirme büyüsü yaptırarak kişiler sevdikleri insanlara kavuşabilirler. Fakat büyünün gücü çok büyüktür sonuç verecektir ama günahtır da. Dinimize göre büyüler çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde pek çok olumsuz durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Büyü yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da cehenneme gidersiniz ve hayatınızda da hiçbir şey yolunda gitmeyecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Doğal yollar ile amacınıza ulaşmak daha kalıcı ve zararsız bir çözüm olacaktır. Sevgilim beni nasıl affedebilir denildiğinde sevdiğiniz kişi ile konuşmak çok daha iyi olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu tarz yapımı zor olan büyülerin bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz olumsuz durumlarla karşı karşıya kalacaksınızdır. Medyuma gittiğiniz de büyünün bozulması için medyum muskayı üç harflilerin yardımı ile açar ve büyünün etkisiz hale gelmesini sağlar. BU şekilde büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kaldırılmış olur. Kişi de artık tamamen normal hayatına geri dönecektir. Bu şekilde büyünün etkilerinin geçmesini sağlayabilirsiniz. Kısa zamanda kişi normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir.

Geri Getirme Celbi İşe Yarar mı?

Celb işlemi de büyü gibi tercih edilen bir diğer yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullandığınızda kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşırsınız. Büyü gibi zararlı bir yöntemde değildir. Bu tarz yöntemleri denerken mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. İnsanlar celb yöntemini kendileri uygulayamazlar. Mutlaka işinin ehli ve tecrübeli bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de dualar ile celb işlemi uygulanır. Bu şekilde kısa zaman içerisinde işlem yanıt verecektir. Celb işlemi on dört gün içerisinde uygulanır. Celb yapıldıktan sonra mutlaka sonuç alırsınız ve sevdiğiniz kişide size geri dönecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişinin size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Celb yöntemini yeniletmenize de gerek yoktur bir kez yaptırmış olmak yeterli olacaktır. Bu şekilde rahatlıkla sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. İşlem yeniletilmediği için de ömür boyu sürer. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sonsuza dek yanınızda olmasını celb yöntemi ile sağlayabilirsiniz. Celb işlemi oldukça kuvvetli ve kesin sonuç veren işlemlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir