Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Regl Büyüsü

Çok eski tarihlerden bu yana uygulanılan büyülerden birisi de adet kanıyla yapılan aşk büyüsüdür. Bu büyünün en büyük özelliği aşık olduğunuz bir erkeği veya size aşık olmasını istediğiniz bir erkeğin üzerine yapılmasıyla etkisini gösterir. Kocanızı kendinize aşık etmek, nişanlınızı kendinize aşık etmek veya aranızda hiç ikili aşk ilişkisi olmayan birisini de kendinize aşık etmek için yaptırabileceğiniz bir büyüdür. Ancak, yazımızın hemen başında dile getirmek isteriz ki adet kanıyla yapılan aşk büyüsü veya diğer aşık etme büyüleri bizim çalışmalarımız arasında yer almaz. Burada anlatılacak olan bilgiler tamamen internet siteleri kaynak kullanılarak elde edilmiş gereksiz bilgilerden arındırılmış bir anlatım şeklidir. Aşk büyüleri veya diğer aşık etme büyüleri dinimizce helal değildir. Büyüler yasaklanmış, yaptırana veya büyüye maruz kalmasını istediğiniz kişiye çok ciddi psikolojik sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu gibi süreçleri aşk celbi, aşk tılsımı, harmura aşk celbi gibi işlemlerle yaptırmanız tavsiye edilir. Tüm bunlara gerek kalmadan doğal yollarla size aşık olmasını sağlamanız önerilerimiz arasındadır. Celb ve tılsım gibi süreçler dini bütünlüğe sahip medyum kişilerce edilecek olan dualardan ibarettir. Şimdi dilerseniz adet kanı büyüsü hakkında gerçek bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Adet Kanı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Halk arasında adet kanı büyüsü olarak bilinen bu büyü bazı kişilerce regl büyüsü olarak da telaffuz edilmektedir. Bu büyünün amacı bir erkeği kendinize aşık etmek için uygulanmasıdır. Adet kanı büyüsü kadının regl olduğu dönemde yapılır. Adet olmasından sonraki ilk iki gün içerisinde yapılmasına dair bilgiler yer almaktadır. Ancak adet kanı büyüsü nasıl yapılır sorusuna internet kaynakları maalesef yeterli olmadığı gibi gerçek dışı bilgilerle donatılmıştır.  En çok doğru olarak bilinen yanlışlardan birisi de adet kanı büyüsünün bir erkeğe meyve suyu veya diğer içeceklerin içerisinde içirilmesiyle yapıldığına dair bilgilerdir. Ancak bu kesinlikle doğru olan bir bilgi değildir. Bu tamamen uydurulmuş bir bilgi kirliliğinin yanı sıra insanları da yanlış yönlendirildiği anlamına gelmektedir.  Peki, adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çeşitli internet sitelerinden edindiğimiz bilgilere göre adet kanı büyüsünün yapılma aşamalarına pek yer verilmemiş olması bizi yeterli kaynak olmadığına sürüklemektedir. Ancak adet kanının kadının ilk aybaşı olmasından sonraki iki gün içerisinde şeker üzerine adet kanı bulaştırmasının ardından yedirilmesi gerektiğine dair bilgiler yer almaktadır. Ancak bu durum bilinçsiz bir şekilde yapılırsa eğer hiçbir fayda sağlamayacağı kesindir. Öncesinde yapılması gereken bir takım işlem sürecinin olduğu biliniyor. Kısacası adet kanı büyüsü ile birisini kendinize aşık edebilir veya bağlayabilirsiniz. Ancak hiçbir şekilde bilinçsiz davranış sergileyerek direkt olarak adet kanının içirilmesi yanlış bilgidir.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri Nasıl Olur?

Bu konu daha çok erkekler tarafından araştırılan konulardan birisidir. Birisinden vazgeçemediği zaman kendi kendisine ‘’ neden vazgeçemiyorum ‘’ acaba kendime büyü mü var sorgusu üzerine özellikle de internetten aşk büyülerini araştırdığında karşısına adet kanı büyüsünün çıkmasının ardından edindiği bilgiler sonucunda adet kanı büyüsü belirtileri kişi tarafından araştırılmaya başlanır.

En etkili aşk büyüsü veya denenmiş aşk büyüsü olarak kesin sonuç verebilen adet kanı büyüsü etkisini gerçekten erkeğe ilk günden etki eden bir büyüdür. Erkek adet kanını vücuduna aldıktan hemen sonra etkisi altına girer ve karşısındaki büyüyü yaptıran kişiye yüksek bir ilgi duymaya başlar. Artık o kişiye aşık olması gerektiğini, onunla bir ömür birliktelik yaşayacağını düşünmeye başlar. İlk günde ortaya çıkacak olan adet kanı büyüsü belirtisi kişinin aklında bir takım hoşlantı, ilgilenme odaklı ilerleyecektir. Ancak kesin sonucu ise birkaç hafta içerisinde göstermeye başlayacaktır. Kişiden kişiye regl büyüsü belirtileri farklılık gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir